spot_img

Tunel w ciagu DTŚ jest czyszczony. Niesamowita różnica! Zobacz zdjęcia

spot_img

To niesamowite, jak wygląda tunel w ciagu DTŚ! Jeśli zapamiętaliście jego ściany jako ciemnografitowe, to będziecie zaskoczeni. Właśnie trwa ich czyszczenie. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć.

Zarówno w środy, jak i w piątki obiekt zamykany jest ok. godz. 22:30 i pozostaje nieprzejezdny do około godz.5:00 dnia następnego. Dodatkowy dzień w tygodniu, kiedy tunel musi zostać zamknięty związany jest ze zwiększonym zakresem prac porządkowych prowadzonych w obiekcie.

Prace, które prowadzone są w piątki polegają na myciu ścian oraz portalu tunelu. Dzięki przywróceniu pierwotnej kolorystyki ścian znacząco poprawia się widoczność, a to wpływa na poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

To wymagające zadanie powierzone zostało firmie z Gliwic – Alpineco Cleaning, która od lat zajmuje się kompleksowym utrzymaniem w czystości obiektów. Firma Alpineco specjalizuje się także w pracach alpinistycznych oraz czyszczeniu specjalistycznym.

– Od początku naszej działalności stawiamy na profesjonalizm. Najlepszy sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz zdobyte doświadczenie pozwoliły nam dojść do momentu, w którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług. Nie inaczej jest w tej sytuacji, czyszczenie tunelu realizowane jest z zachowaniem najwyższych standardów – mówi jeden z przedstawicieli firmy Alpineco Cleaning.

Czyszczenie wykonywane jest metodą wysokociśnieniową z użyciem specjalistycznych środków czyszczących. Prace idą zgodnie z założeniami i harmonogramem. Aktualnie firma myje nawę w kierunku Katowic. Już teraz widać kolosalną różnicę – w tunelu jest dużo jaśniej.

Z niecierpliwością czekamy na finalny efekt prac!

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły