SixSilver Jubiler Gliwice

Bezpłatna gazeta o największym w Gliwicach nakładzie rozdawanym w głównych punktach miasta. Taka forma dystrybucji zapewnia dotarcie do bardzo szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców.

Download (PDF, 1.49MB)

38 KOMENTARZE

 1. Jakub Krzemiński, popierać to Pan sobie może. Obecne układy to wszyscy znamy. Jest Pan człowiekiem z PiS i już niech tak zostanie.

 2. Boże Dzisiaj w Gliwicach jak można nisko upaść. Po tym co wyczynia PiS w tym kraju zwykła przyzwoitość nie powinna wam pozwolić na promowanie kogoś takiego

 3. Ech. Właśnie dlatego, że się nie czyta, to się nie wie. Ciekawa jestem, gdzie Pan wyczytał, że został odgórnie przysłany? Ja urodziłam się w Pyskowicach, a mimo to jestem gliwiczanką.
  Z tego co wiem, od 2007 był w radzie osiedla Sośnica, później od 2010 był w radzie miasta. Walczył o uruchomienie transportu na kanale Gliwickim, interesował się sytuacją w Oplu, Newagu, KWK Sośnica, zdobył 1 mln na nasze szpitale. O tym pisały gazety.

 4. Jak wygra, to wyobrażacie sobie Państwo tą wymianę kadr w spółkach miejskich? Czy znając zachłanność “dobrej zmiany”, nie trzeba się obawiać, czy budżet miasta to udźwignie? Chyba pierwszy raz popieram hasło “niech zostanie tak jak było”. A poza tym, czy ten Pan zdaje sobie sprawę, że ubiega się o urząd prezydenta stukilkudziesięciotysięcznego miasta a nie o tytuł Miss Dzielnicy?

 5. Nie czytam, nie chcę się denerwować, ale proszę o info, czy kandydat ma jakiś program, pomysł? Czy jakkolwiek jest związany z Gliwicami?

  Co innego gdy w wyborach prezydenckich stratował Jarosław Wieczorek, który jest rodowitym gliwiczaninem i działał tutaj lata w samorządzie, a co innego pratyjniak.

  W mojej ocenie w wyborach samorządowych powinni startować mieszkańcy danej miejscowości, znający problemy i potrzeby ludności, a nie odgórnie przysyłane bawoły chcące zając ciepłe posadki…

  Pozdrawiam serdecznie.

 6. A może by tak jeszcze informować w każdym artykule, że są w nim zawarte literki, cyferki, przecinki i inne tam kropki?

 7. jeśli to jest artykuł sponsorowany to należałoby to zaznaczyć…jeśli nie to będę musiała was odlajkować

 8. Odlajkowuję dzisiaj w Gliwicach skoro wy jesteście pisowską tubą propagandową i zamieszczacie artykuły sponsorowane nie informując o tym

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here