Są zespołem młodych, kreatywnych i energicznych ludzi. Języki obce to ich pasja, którą chcą się dzielić z innymi. uSpeak to jedyne centrum językowe na Śląsku, prezentujące tak elastyczną ofertę: kursy i szkolenia językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych – dla klientów indywidualnych oraz dla firm.

Dojeżdżają do domu, do firmy lub w prawie każde inne wskazane miejsce, w 100 % mobilni. Nie ma „sztywnych” godzin spotkań – kursy są super elastyczne, możesz swobodnie dobierać dni i czas zajęć w porozumieniu z lektorem. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! 

Jeśli prowadzisz interesy z zagranicznymi kontrahentami, to mają dla Ciebie świetną propozycję – doradztwo językowo-kulturowe. Pomogą przygotować się do spotkania czy telekonferencji, napisać ofertę i e-maila – nie tylko zgodnie z wymogami językowymi, ale też kulturowymi danego kraju.

uSpeak oferuje również profesjonalne pisemne i ustne tłumaczenia  – zlecenia wyceniają bezpłatnie!

– Mimo młodego wieku mamy bardzo duże doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Z naszych obserwacji wynika, że indywidualne podejście do ucznia, to klucz do efektywnego i przyjemnego przyswajania wiedzy. Dlatego tak ważna jest rozmowa, przeprowadzana na życzenie, dzięki której dowiadujemy się, jakie są naturalne preferencje do nauki i zapamiętywania. Obecnie prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Podążamy za oczekiwaniami klientów i stale poszerzamy naszą ofertę o nowe języki. Koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach kursantów – mówi Iga Turek, pomysłodawczyni i lektorka w uSpeak.

Każdy moment jest dobry, żeby zacząć lub kontynuować naukę języka. Zainwestuj w siebie i zapisz się już dziś!  kliknij tutaj

plakat uSpeak mniejszy1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here