Utalentowana czternastolatka to zwyciężczyni polskiej edycji The Voice Kids i Szansy na Sukces, zdobywczyni 2. miejsca w ubiegłorocznym konkursie Junior Eurovision w Paryżu i finalistka amerykańskiej edycji America’s Got Talent.

Nastolatka wystąpi 10 grudnia w Gliwicach jako muzyczna niespodzianka imprezy otwarcia Centrum Przesiadkowego. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00

Sara James to jedna z najbardziej obiecujących młodych artystek na polskiej scenie muzycznej. Urodzona 10 czerwca 2008 roku w Słubicach, od najmłodszych lat wyrażała żywe zainteresowanie muzyką i śpiewem. Jeszcze w szkole podstawowej brała udział w wielu prestiżowych konkursach wokalnych. W ostatnich latach wygrała dwa popularne polskie talent show – The Voice Kids i Szansa na Sukces. To ostatecznie doprowadziło do udziału Sary w konkursie piosenki Junior Eurovision w Paryżu we Francji, gdzie zajęła drugie miejsce.

Viralowe show za wielką wodą

Wystąpiła także w tegorocznej edycji America’s Got Talent, zdobywając uznanie jurorów i międzynarodowej publiki śledzącej program w serwisach społecznościowych. Interpretacją utworu „Lovely” z repertuaru Billie Eilish zachwyciła samego Simona Cowella, otrzymując od niego tzw. Golden Buzzer. Tym zapewniła sobie miejsce w finale programu i międzynarodową rozpoznawalność.

Występ nastolatki ma już ponad 21 milionów wyświetleń!

Ten kawałek podbił serca Polaków

Jej pierwszy singiel „Somebody” zyskał ogromną popularność i przez wiele miesięcy utrzymywał się na radiowych listach przebojów. Dziś świetnie radzi sobie w streamingu. Ostatnio Sara była pierwszą polską artystką, która nagrała Spotify Singles, wspierana przez platformę Spotify na arenie międzynarodowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here