SixSilver Jubiler Gliwice

FORUM

Ważna informacja dla kierowców. W ten weekend tunel zlokalizowany w ciągu Drogowej Trasy Średnicowej będzie wyłączony z ruchu. 

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach, w nocy z 16 na 17 marca, w godz. od 22.00 do 10.00 oraz z 17 na 18 marca, w godzinach od 18.00 do 5.00, ze względu na konieczność przeprowadzenia napraw pogwarancyjnych i bezpieczeństwo osób wykonujących tam prace, jadący DTŚ będą kierowani objazdem. 

Dla jadących w kierunku Strzelec Opolskich: zjazd do ul. Częstochowskiej i dalej w kierunku ul. Bohaterów Getta Warszawskiego, a następnie ul. Byliny, do ronda i dalej  DTŚ. 

Kierowcy podróżujący w stronę Katowic: zjazdem do ul. Sienkiewicza, następnie do ul. Byliny, dalej ul. Bohaterów Getta Warszawskiego do Placu Piastów i stamtąd wjazd na DTŚ.

19 KOMENTARZE

  1. Ladnie to ubrakes w slowa. A kuzyn brata ciotecznego ktory ma w rodzinie swinie co w chlewie urzeduje. A tego nie dodamy a tego nie trzeba a asfalcik z odzyski I cyk

  2. Scena jak z Alternatywy 4… Panowie będą teraz chodzić i poprawiać… Ale tylko jedną rzecz bo następną za kolejne 3 lata…

  3. Dla tych ktorzy niechca czytac click-baitu to, w nocy z 16 na 17 marca, w godz. od 22.00 do 10.00 oraz z 17 na 18 marca, w godzinach od 18.00 do 5.00

  4. Jagielońska od roku zamknięta, teraz rozkopali kolejny fragment przy domu usług. Za chwilę zamknięta zostanie wrocławska remont mostu i teraz tunel. Jak jeździć…?

  5. Jakby nie patrzeć to i tak była długa bo 3 lata Z drugiej strony na coś ci ma służyć dziesiątki lat tylko 3 lata, czyżby wykonawca nie był pewien jakości wykonanych prac?

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here