Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich pierwsze prace związane z budową ronda na skrzyżowaniu ul.: Czapli, Kosów i Jaskółczej rozpoczną się  w najbliższy poniedziałek – 1 lutego 2016r. Realizacja robót będzie wiązała się z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu.

Pierwszy etap zmian obejmie wyłączenie z ruchu pieszego części skweru znajdującego się na skrzyżowaniu ulic: Kosów i Czapli.  W ciągu ul. Kosów wyłączony z ruchu zostanie odcinek tej ulicy w kierunku ul. Nowy Świat. Będzie tam obowiązywał ruch jednokierunkowy. Objazd wytyczony zostanie ul. Czapli, Biegusa i Pliszki. Kolejna zmiana obejmie wyłączenie z ruchu wlotów ul. Ziębiej i Skowrończej. Na ich pozostałej długości wprowadzony zostanie ruch w obu kierunkach, z możliwością wjazdu od ul. Opawskiej.

źródło: ZDM Gliwice

32 KOMENTARZE

  1. wycięcie tego drzewa na zdjęciu spowoduje zagęszczenie smogu o 1000% i 20 lat temu przechodziłem tamtędy z babcią, jak można było to zniszczyć…

  2. no chyba, ze wy jechaliście waszymi rowerkami, albo na skuterku, to wasze mini rondko wam pasuje !!!mi nie pasuje i tyle!!! oj chyba ze ktoś od was z rodziny robił to rondo, sorki mini rondko i tak bronicie!!! zresztą szkoda słów …..

  3. Bardzo miłe mini-rondo koło kościoła. I tak jak napisał kolega wyżej – jak się nie umie jeździć autem, to się przesiada na autobus, rower lub piechtolot.

  4. Kawalek dalej koło żabki na skrzyżowaniu z perkoza niech przynajmniej lusto postawią bo jak sie z niej wyjeżdża to trzeba połową auta wyjechać bo nic nie widac po prawej stronie tak som tam auta parkowane !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here