Remont ulicy Andersa zmierza do końca. W najbliższy poniedziałek – 10 czerwca drogowcy rozpoczną prace przy wymianie nawierzchni jezdni na odcinku od ul. Czwartaków do skrzyżowania ulic: Andersa – Sowińskiego – Okulickiego.

źródło: UM Gliwice

Ważna informacja dla kierowców – ruch samochodów na czas robót zostanie zachowany w obu kierunkach.

Przypomnijmy, w ostatnim czasie na przebudowywanym odcinku ul. Andersa, od ul. Płowieckiej za skrzyżowaniem z ul. Czwartaków, powstały dwie zatoki autobusowe, w nowych, bezpieczniejszych lokalizacjach, wybudowano także azyle dla pieszych i wysepki kanalizujące ruch. 

Wydzielono pasy dla relacji lewoskrętnych, a po północnej stronie ul. Andersa powstał odcinek ścieżki rowerowej.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, roboty w tym rejonie miasta powinny zakończyć się do końca czerwca br.

28 KOMENTARZE

 1. Maciej Migurski chyba chodzi im o to skrzyzowanie przy lidlu. tylko ze jakies 100m od tego skrzyzowania w kierunku andersa nawiwrzchnia jest ok, ale dalej do nowowyremontowanego odcinka (jakies 400 m) to faktycznie. lipa i chyba za to sie wezmą. Lekki szok, gdyz bazujac na tym w jakich odstepach czasu przebiegal remont dotchczasowych odcinkow ulicy Andersa to tutaj jestem milo zaskoczony.

 2. Ktoś powinien beknac za ten bałagan. Jak można tak długo remontowac drogę? Widać to jadąc tamtędy. Jeden robi , 5 patrzy.
  Banda przyglupow

 3. Elżbieta Kantyka ścieżka rowerowa jest zrobiona nowa i o dziwo asfaltowa ( to na plus ) na zdjeciu po lewej w cieniu. Jedynie mozna sie przyczepic do terminow takich remontow.
  Ten odcinek 50-100m zaczął byc remontowany z końcem sierpnia zeszłego roku, z takim tempem to wszystkim tu na fejsie życia nie starczy zeby wyremontowali inne ulice w Gliwicach 🙂

 4. A kiedy Zabrska zostanie dokończona? Rozkopali część i zostawili. Nie mówiąc o wielkiej dziurze na środku Krzywej – czekają aż sama się zasypie czy jeszcze powiększy?

 5. “Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, roboty w tym rejonie miasta powinny zakończyć się do końca czerwca br. ”

  Czyli kolejny rok w du..pie, bo ostatnio te 500m robili od sierpnia 2018

 6. Gliwice wstyd kto wydał zgodę na remonty wszystkich dróg w tym samym czasie którędy mamy jeździć po tym mieście żałosne decyzje powodują zamieszanie i haos

 7. Już zaczynam się bać-poprzednio 500m remontowali od sierpnia 2018 do czerwca 2019- oni chyba mają płacone od godz.

 8. Nareszcie bo odwalają jakieś szopki z tym. Idiotyczne wysepki i zapadnięte studzienki. Ledwo zrobione i reklamacja powinna być

 9. Marcin Ciepiński to tak specjalnie żeby kierowca nie zasnoł na równej nawierzchni, mógł wykonać slalom między studzienkami…. To wszystko dla naszego dobra i bezpieczeństwa hihihi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here