Wakacje to  pora odpoczynku, wyjazdów i wycieczek. Jednak nawet te spędzane w mieście nie muszą być nudne i monotonne. Mogą je wypełnić ruch, zabawa, ciekawe zajęcia na hali, ścianie wspinaczkowej czy korcie tenisowym. Gdzie? Jasne, że na Jasnej!

Popularne wśród gliwiczan centrum sportu i rekreacji nie potrzebuje specjalnej reklamy. Ośrodek jest najnowocześniejszym i najbardziej kompleksowym miejscem aktywności fizycznej w mieście. Swoją wyjątkowość zawdzięcza znakomitemu wyposażeniu w sprzęt sportowy, doskonałej infrastrukturze do uprawiania wielu dyscyplin oraz wysokim kwalifikacjom instruktorów i opiekunów.

Na czas wakacji Jasna przygotowała coś specjalnego dla najmłodszych – kolejną edycję letnich półkolonii Summer Camp, które odbędą się w dziesięciu turnusach.

Organizowane już po raz piąty letnie półkolonie na Jasnej to doskonały wybór. Tutaj żadne dziecko nie będzie miało okazji do ziewania. Mało powiedzieć, że atrakcji jest wiele. Jest ich całe mnóstwo – od rana do popołudnia.

Po pierwsze, specjalność zakładu, czyli sport. Na dzieci czekają zajęcia z wielu dyscyplin. Te podstawowe to: piłka nożna (dla dziewczynek- taniec z szkołą tańca i fitnessu STEP-DANCE), szachy z Gliwicką Akademią Szachową oraz tenis ziemny z trenerami Gliwickiej Akademii Tenisowej. Dyscyplinami uzupełniającymi są: basen, judo z AZS Politechniki Śląskiej, fitness, wspinaczka, gimnastyka sportowa z trenerami EWO BABY GYM oraz bouldering. 

O posiłki i świetną zabawę podczas warsztatów pieczenia pizzy zadba restauracja Lumi. W cenę wliczone są dwa posiłki – śniadanie oraz dwudaniowy obiad z podwieczorkiem.

Na zakończenie każdego turnusu dzieci czeka spotkanie z piłkarzami mistrzowskiego Piasta Gliwice!

Organizator przykłada wyjątkową wagę do bezpieczeństwa uczestników. Nad tym, żeby nie stało się nic złego czuwać będą instruktorzy z kwalifikacjami nadanymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz opiekunowie, posiadający nie tylko uprawnienia wychowawców kolonijnych, ale także wykształcenie pedagogiczne. Zajęcia prowadzone są w grupach do 20 osób, które dobierane są pod kątem kategorii rówieśniczej- z przedziałów od 5 do 15 lat. Półkolonie spełniają również wszystkie wymogi formalne (m. in. zgłoszenie do kuratorium oświaty).

Zajęcia odbywają się od 8.15- 16.00, jednak istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu. Podstawowa cena 5-dniowego turnusu wynosi 490zł. Cena zawiera ubezpieczenie OC oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dla osób posiadających aktywny karnet ośrodka koszt turnusu to 470 zł. Z ulgi może skorzystać także rodzeństwo. Za turnus dla dwójki dzieci zapłacimy 900zł. 

Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz na stronie ośrodka www.jasna31.pl lub skontaktować się z recepcją pod numerem 32 411 99 99.

materiał prasowy partnera

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here