Okres wakacyjny, a co za tym idzie – również urlopowy dobiegł końca. Wielu Polaków udało się w trakcie swojego urlopu w niesamowite miejsca, w których pobyt mógłby trwać dla nich wiecznie. Co ciekawe, większość z nich już planuje kolejny urlop poza granicami kraju. Szczególną popularnością cieszą się oferty first minute na wakacje 2017.

 

Zaplanuj swoje wakacje!

Uwielbiamy okazje, dlatego do tej pory najchętniej korzystaliśmy z wycieczek last minute. Kusiły ich ceny, a także spontaniczność wyprawy. Dostępne są głównie po sezonie, nie pozostawiając nam do wylotu wielu dni, dlatego musimy szybko podjąć decyzję. Nie każdemu jednak cechy te odpowiadają, więcej uwagi warto poświęcić ofertom first minute. Charakteryzują się one również atrakcyjnymi zniżkami, nawet do 40%. Ponadto mamy zdecydowanie większy wybór w porównaniu do opcji last minute. Możemy określić miejsce wylotu i przylotu, hotel, w jakim będziemy, a także dokładny termin wyjazdu. Krótko mówiąc – możemy zaplanować swój wyjazd.

Young woman relaxing in the swimming pool 

Kiedy wykupisz wycieczkę first minute?

Wakacje z oferty first minute zarezerwujesz już od wczesnej jesieni do początku wiosny. Pamiętaj jednak, żeby nie zwlekać z rezerwacją – będziesz mieć większy wybór hoteli i wycieczek, a zniżki bardzo atrakcyjne, sięgające 40%! Wraz z biegiem czasu rabaty maleją i wybór staje się ograniczony. Dlatego, jeżeli planujesz wyjazd w okresie wakacyjnym – szczególnie w lipcu lub sierpniu – teraz jest najlepszy czas, aby dokonać rezerwacji wycieczki.

Jeśli interesuje Cię wyjazd w atrakcyjne, egzotyczne miejsce, dokonaj rezerwacji wcześniej, ponieważ w sezonie wycieczki tego typu są bardzo drogie. Dzięki temu zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy.

Zyskaj z first minute!

Decydując się na zagraniczne wakacje z biurem podróży w ofercie first minute możesz poczuć na własnej skórze wiele zalet tego rozwiązania. Podstawowe to fakt, że masz duży wybór spośród wielu ofert, a także masz możliwość dostosowania terminu wyjazdu. Atrakcyjne są również ceny wycieczek tego typu, ponieważ biura podróży są w stanie zaoferować znaczne zniżki. First minute gwarantuje również niezmienność ceny, wycieczkę w najniższej cenie, ale również możliwość zmiany hotelu nawet na miesiąc przed wylotem.

Jeżeli, zatem planujesz wakacje – first minute jest dla Ciebie! Duża liczba miejsc, które można odwiedzić, szeroki wybór hoteli, a także wysokie zniżki to tylko niektóre zalety tej opcji. Z rezerwacją wycieczki first minute nie można jednak czekać, ponieważ zniżki stają się mniejsze, a liczba wycieczek staje się ograniczona.

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Też lubię wyjazdy na spontana, to bywa naprawdę ciekawe 😉 Czasami po prostu pakuję się i jadę. Potrzebne rzeczy mam pod ręką – mapy, aplikacja bookapartu są w smartfonie, a dokumenty zawsze noszę w portfelu więc na pewno nie muszę się o nic martwić.

  2. Ja też raczej wakacje organizuję spontnaicznie, nigdy nie wiem kiedy będę mógł wziąć urlop. Dlatego lubię moejsca gdzie mogę dojechać własnym autem a noclegów zazwyczaj szukam przez BookApart czy Trivago 

  3. W sumie nic dziwnego, że ludzie już planują kolejne wakacje 😉 Sama na razie się nad tym zastanawiam, nie wiem jeszcze czy będę korzystała z biura podróży czy zwyczajnie zarezerwuję sobie jakieś noclegi na bookingu czy bookaparcie i potem skombinuję jakiś dojazd 🙂 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here