Superpuchar Polski 2019 w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Mecz Grupa Azoty ZAKSAKędzierzyn Koźle vs Onico Warszawa SixSilver Jubiler Gliwice

Nie tylko schładzająca klimatyzacja, ale też orzeźwiające drinki. Oczywiście bezalkoholowe. Oto letnia akcja promocyjna „Wakacyjny chill”, która w CH FORUM Gliwice potrwa od 1 do 17 sierpnia.

Robiących zakupy za minimum 30 zł lub 50 zł gliwickie centrum będzie częstować w niej drinkami wybranymi z menu Baru FORUM. Bar jest częścią wakacyjnej strefy relaksu, która mieści się na scenie głównej na parterze.

Codziennie na spragnionych czekać będzie 200 owocowych koktajli. Klienci sami zdecydują, na którego mają ochotę. Okazując paragon za wydane 30 zł można będzie orzeźwić się granitą z truskawką, pomarańczą i marakują lub kokosem i ananasem (pula 100 szt./dzień).

FORUM

Wydając 50 zł będzie można napić się koktajlu tropical summer w którejś z czterech opcji: kokos, mango, marakuja lub brzoskwinia. Do wyboru będzie też virgin fresh mohito na bazie limonki, mięty, wody gazowanej lub sprite’a, również w czterech stylach: klasycznym, mango, marakuja lub truskawka.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here