spot_img

Warsztaty graffiti, beat box, break dance na Dzień Dziecka w Forum

spot_img

Z okazji Dnia Dziecka gliwickie CH FORUM zaprasza 29 maja (sobota) na całodniowe wydarzenie, które kręcić się będzie wokół sztuki i rozrywki ulicznej. Dedykowana nastolatkom impreza to szalony dzień z warsztatami graffiti, break dance’u, beat box’u i DJingu. 

Podczas street artowej soboty nie będzie nudy! Impreza rozpocznie się już o godz. 11:00 warsztatami z graffiti, które potrwają aż 8 godzin. Równolegle toczyć się będą inne zajęcia, wg następującego harmonogramu:

Warsztaty z graffiti 11.00 – 19.00

Warsztaty break dance 11.00 – 13.00

Warsztaty beat box  13.30 – 15.30

Warsztaty DJ’ingu 16.00 – 18.00

Wystawa graffiti 11.00 – 19.00

Street dance&music show 18.30 – 19.00

Zajęcia są bezpłatne, lecz organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji. Wprowadzili więc zasadę, że wejściówką jest kupon dostępny w programie lojalnościowym centrum na stronie forumgliwice.online dla aktywnych i nowo zarejestrowanych użytkowników.

WARSZTATY GRAFFITI

Podczas warsztatów graffiti uczestnicy będą pracowali nad ścianką, która później może stać się jednym z elementów wystroju CH FORUM. Warsztaty odbędą się na wolnej przestrzeni przed centrum handlowym, a każdy z uczestników otrzyma wszystkie niezbędne
narzędzia do tworzenia graffiti (spraye z farbą, część ścianki). Instruktorzy nie tylko nauczą techniki malowania, lecz także opowiedzą o dobrych postawach obywatelskich, dbałości
o środowisko i poszanowaniu mienia (z tym czasem jest problem).

WARSZTATY BREAK DANCE

Zajęcia z tańca break dance pomogą rozwinąć sprawność fizyczną, ukształtować percepcję muzyki, wyćwiczyć rytmikę  oraz poszerzą wiedzę z zakresu kultury i sztuki współczesnej.

Zajęcia poprowadzi doceniany w środowisku tanecznym Bboy Alex – wielokrotnie nagradzany tancerz, aktywny na scenie od 2002 roku. Zajęcia odbędą się przy secie DJskim na żywo w wykonaniu DJ Westa.

WARSZTATY BEAT BOX

Beat Box to forma rytmicznego tworzenia dźwięków za pomocą narządów mowy – np. perkusji, linii basowej, instrumentów dętych i skreczu. Rozwija nie tylko poczucie rytmu, ale również pomaga poprawić sprawność logopedyczną dzieci. Warsztaty prowadzi instruktor
z wieloletnim doświadczeniem – Dominik Franusik aka Domix.

WARSZTATY DJing

WARSZTATY Z DJINGU 

Nauczą podstaw korzystania z profesjonalnego sprzętu DJskiego, takiego jak mikser i gramofon. Uczestnicy warsztatów poznają takie techniki jak: scratch (czyli tworzenie dźwięku poprzez „drapanie” płyty winylowej znajdującej się na gramofonie), beat juggling i miks.

Zajęcia przeprowadzi Dj West – Dj, turntablista, PartyRocker, który swoją przygodę z gramofonami zaczął mając zaledwie 14 lat. Od tamtej pory zagrał mnóstwo imprez i koncertów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami (Londyn, Amsterdam, Kopenhaga). 

W 2017 roku dołączył do ekipy Pokahontaz, a w 2018 udało mu się wywalczyć Wicemistrzostwo Polski w kategorii Technical na zawodach IDA

Podczas zajęć uczestnicy będą pracować na w pełni profesjonalnych zestawach DJ’skich.

STREET DANCE & MUSIC SHOW

Wydarzenie zakończy Street dance&music showw wykonaniu instruktorów prowadzących całodniowe warsztaty oraz uczestników – jeżeli będą mieli ochotę dołączyć. To będzie niezłe widowisko!

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły