Muzyczne pożegnanie wakacji

InoRos, Bednarek, Sylwia Grzeszczak – w takim doborowym towarzystwie 7 września na pl. Krakowskim pożegnamy tegoroczne lato. Miasto Gliwice zaprasza!

Wielka impreza pod gołym niebem rozpocznie się o godz. 18.00. Pierwszy koncert zagra grupa InoRos. Finaliści telewizyjnego show „Must be the music” pomysłowo łączą muzykę folkową z rockiem i popem.

Po żywiołowym występie chłopaków z InoRos atmosferę na pl. Krakowskim podkręci Bednarek, czyli Kamil Bednarek i spółka. Wokalista obdarzony najbardziej jamajskim głosem na tej szerokości geograficznej rozbuja wszystkich słuchaczy. Poza muzyką reggae w piosenkach zespołu usłyszymy też elementy soulu – dobry nastrój gwarantowany!

Jako trzecia na scenę wejdzie Sylwia Grzeszczak. Megapopularna piosenkarka słynie z mocnego wokalu i gry na pianinie, których połączenie gwarantuje artystce nieprzerwaną obecność na listach przebojów. W Gliwicach usłyszymy największe hity i kilka nowszych utworów – w tym roku Sylwia Grzeszczak świętuje 10-lecie pracy artystycznej.

Wstęp na Muzyczne pożegnanie lata jest wolny. Akredytacje reporterskie są udzielane do 6 września. Regulamin dostępny jest TUTAJ.

 

źródło: UM Gliwice
fot. materiały promocyjne, graf. T. Królik / UM Gliwice

16 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here