W piątek 24 czerwca AMW zorganizuje kolejną edycję magazynowej wyprzedaży w Gliwicach. W budynku przy ul. Portowej 16/6 od 10:00 do 18:00 ponownie kupimy sprzęt i ubrania z demobilu. Na nabywców czeka ponad 100 pozycji.

Oprócz wojskowych klasyków, takich jak dresy „ferdki”, manierki i menażki, znajdziemy też swetry oficerskie, drewniane skrzynie, lampy naftowe, a nawet porcelanę. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych.

Od ostatniej wyprzedaży minęło ponad osiem miesięcy, więc uznaliśmy, że koniec czerwca, to dobry moment na ponowne „przewietrzenie” naszego gliwickiego magazynu. Zresztą już od jakiegoś czasu dostawaliśmy pytania, kiedy wrócimy z naszą akcją w Gliwicach. Zainteresowanie wyprzedażą zawsze jest spore, zwłaszcza że na Śląsku nie mamy swojego sklepu stacjonarnego. Dlatego liczymy na to, że i tym razem dopisze frekwencja  – wyjaśnia Michał Pyzik kierownik Działu ds. Marketingu i PR w oddziale AMW w Krakowie.

W magazynie przy Portowej na chętnych czeka sporo wojskowej klasyki: swetry oficerskie (110 zł), dresy „ferdki” (25 zł), hełmy stalowe (30 zł), manierki (10 zł) i menażki (15 zł). Na działce i w ogrodzie przydać się mogą skrzynie drewniane (30-100 zł), lampy naftowe (30 zł) lub stalowe talerze marynarki wojennej (25 zł). Coś dla siebie znajdą także osoby, które szukają narzędzi nie tylko do domowego majsterkowania.

W Gliwicach do wzięcia są zestawy hydraulika (270 zł), kosa spalinowa (250 zł), czy megaomomierz IMI-411 – urządzenie do pomiaru oporu elektrycznego (50 zł). Na chętnego czeka także studnia rurowa (861 zł). Ciekawą pozycją są także plecaki i torby ratownicze bez wyposażenia medycznego (150 zł). – (Załączone zdjęcia wybranego asortymentu mają charakter poglądowy).

Wszystkie osoby, które wybiorą się na zakupy samochodem, muszą wziąć pod uwagę ograniczoną liczbą miejsc postojowych ze względu prace budowalne w kompleksie przy ul. Portowej w sąsiedztwie magazynu AMW.

1 KOMENTARZ

  1. Pewnie, koniec czerwca w tedy ludzie jeszcze coś kasy mają ale na rachunki, zamiast zrobić to na początku miesiąca lub w połowie to najlepiej na koniec miesiąca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here