SixSilver Jubiler Gliwice

Ferie zimowe to  pora odpoczynku, wyjazdów i wycieczek. Jednak nawet te spędzane w mieście nie muszą być nudne i monotonne. Mogą je wypełnić ruch, zabawa, ciekawe zajęcia na hali, ścianie wspinaczkowej czy korcie tenisowym. Gdzie? Jasne, że na Jasnej!

tygiel

Popularne wśród gliwiczan centrum sportu i rekreacji nie potrzebuje specjalnej reklamy. Ośrodek jest najnowocześniejszym i najbardziej kompleksowym miejscem aktywności fizycznej w mieście. Swoją wyjątkowość zawdzięcza znakomitemu wyposażeniu w sprzęt sportowy, doskonałej infrastrukturze do uprawiania wielu dyscyplin oraz wysokim kwalifikacjom instruktorów i opiekunów. Na czas ferii zimowych Jasna przygotowała coś specjalnego dla najmłodszych – kolejną edycję zimowych półkolonii Winter Camp, które odbędą się w dwóch turach, w każdym tygodniu ferii .

Organizowane już po raz czwarty zimowe półkolonie na Jasnej to doskonały wybór. Tutaj żadne dziecko nie będzie miało okazji do ziewania. Mało powiedzieć, że atrakcji jest wiele. Jest ich całe mnóstwo – od rana do popołudnia.

Po pierwsze, specjalność zakładu, czyli sport. Na dzieci czekają zajęcia z wielu dyscyplin. Te podstawowe to: piłka nożna (dla dziewczynek- taniec), szachy oraz tenis ziemny. Dyscyplinami uzupełniającymi są: basen, judo, fitness, wspinaczka, gimnastyka sportowa oraz bouldering. 

O posiłki dla młodych sportowców zadba włoska restauracja Luminoso. W cenę wliczone są dwa posiłki- śniadanie oraz dwudaniowy obiad z podwieczorkiem

Organizator przykłada wyjątkową wagę do bezpieczeństwa uczestników. Nad tym, żeby nie stało się nic złego czuwać będą instruktorzy z kwalifikacjami nadanymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz opiekunowie, posiadający nie tylko uprawnienia wychowawców kolonijnych, ale także wykształcenie pedagogiczne. Zajęcia prowadzone są w grupach do 20 osób, które dobierane są pod kątem kategorii rówieśniczej- z przedziałów od 5 do 15 lat. Półkolonie spełniają również wszystkie wymogi formalne (m. in. zgłoszenie do kuratorium oświaty).

Zajęcia odbywają się od 8.15- 16.00, jednak istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu. Podstawowa cena 5- dniowego turnusu wynosi 450zł. Cena zawiera ubezpieczenie OC oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dla osób posiadających aktywny karnet ośrodka koszt turnusu to 420 zł. Z ulgi może skorzystać także rodzeństwo. Za turnus dla dwójki dzieci zapłacimy 750zł. 

Aby skorzystać z oferty należy wypełnić formularz na stronie ośrodka www.jasna31.pl lub skontaktować się z recepcją pod numerem 32 411 99 99.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here