Już po raz 28. ruszyły Wiosenne Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Technologii Politechniki Śląskiej. Wydarzenie skierowane jest do studentów, absolwentów i pracowników naukowych Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni a także uczniów.

Podczas targów zaprezentują się przedsiębiorstwa poszukujące pracowników, instytucje rynku pracy takie jak urzędy pracy, młodzieżowe biura pracy czy biura karier. Obecne będą również studenckie koła naukowe i instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką.

Targi są okazją do nawiązania kontaktów pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej. Giełda to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe.

Targi odbywać się będą hybrydowo w formie zdalnej i stacjonarnie. Od 14 do 18.03.2022 – na platformie zdalnej, natomiast 21.03.2022 w godz. 9.00 – 15.00 w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu PŚ Gliwice, Kaszubska 28.

Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki.

Więcej informacji: Politechnika Śląska ITPPiT 2022 (polsl.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here