Wzmożony ruch przy Cmentarzu Centralnym, którego spodziewamy się w najbliższym czasie, oznacza też zmiany w organizacji ruchu. Zarząd Dróg Miejskich ma ważne informacje dla tych, którzy planują podróż samochodem.

Cmentarz Centralny
Zmiany w organizacji ruchu przy Cmentarzu Centralnym wprowadzone zostaną 29.10.2021 r.  około godz. 22:00 i obowiązywać będą do 02.11.2021 r. do godz.06:00. Z ruchu wyłączony będzie, jak co roku, odcinek ul.  Kozielskiej: od ul. Okulickiego do ronda im. Władysława Andersa. Na ul. Okulickiego wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

Uwaga! 
Z ul. Kozielskiej będzie można tylko i wyłącznie skręcić w prawo w ul. Okulickiego. Nie będzie możliwości dojazdu do ul. Andersa i dalej do ronda im. Andersa i ul. Łabędzkiej. Odcinkiem bezpośrednio przy cmentarzu Centralnym (od ul. Okulickiego do ronda im. Andersa) poruszać się będą mogły tylko i wyłącznie autobusy: PKS, ZTM i TAXI oraz pojazdy dostawcze do 3,5 t. Ruch odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Okulickiego w stronę ronda im. Andersa.
1 listopada wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Okulickiego.

Parkowanie w okolicach cmentarza Centralnego
Kierowcy jadący od węzła DK88 – Okulickiego będą mogli pozostawić samochód na pobliskim parkingu przy Centrum Handlowym lub na parkingu usytuowanym na tyłach Cmentarza Centralnego. Dodatkowo samochody pozostawić będzie można po obu stronach ul. Andersa oraz jednostronnie na ul. Okulickiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here