SixSilver Jubiler Gliwice

Na wniosek policji i prokuratury gliwicki sąd rejonowy aresztował mężczyznę podejrzanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym 40-latki.

25 stycznia w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta policjanci ujawnili zwłoki pobitej kobiety. Natychmiast wszczęto śledztwo, efektem którego była decyzja sądu o tymczasowym aresztowaniu 43-latka. Postępowanie prowadzi Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach oraz gliwicka prokuratura.

tygiel

29 KOMENTARZE

 1. Kupisz w sklepie jedzenie i poprosisz cenę bez podatku? Trzeba będzie ładnie to ująć żeby sprzedawczyni wzięła do ręki kalkulator i odliczyła 23%:)

 2. Sylvia Ostrowska na pewno Skarb Państwa weźmie Pani postulaty pod uwagę, mając na uwadze dobrą kondycję finansów Rzeczypospolitej

 3. LiLia Kaźmierczyk mówi się że młodzież w dzisiejszych czasach jest “taka niewychowana”, ale to co pani reprezentuje swoją wypowiedzią jest poniżej krytyki. Życzyć komuś śmierci jest nie na miejscu !

 4. LiLia Kaźmierczyk czytamy ze zrozumieniem… jest takie cos jak ironia, sarkazm…w tym wypadku dotyczacy naszego CHOREGO RZĄDU! I OFIAR JEGO RZADZENIA!!!!

 5. Zaraz bedzie ze nie poczytalny i takie tam bzdury az dziwne ze kazdy co zabija ma odrazu chorobe i potem łagodny wymiar kary wyjdzie znowu zabije i wtedy ola boga co on zrobił i znowu za kratki i kto płaci my a taki oto delikfent nie robi nigdzie boi poco robic

 6. Przestanę płacić podatki jak nie zaczną sadzać na krzesła elektryczne takich typów. Nie mam najmniejszej ochoty utrzymywać zwyrodnialego pasożyta

 7. O tak właśnie jestem jak najbardziej za tak jak i stefanek powinien dostac 3 kulki jeszcze na scenie. Nie mam najmniejszej ochoty płacić na rzecz takich bestii ani grosza. Kara śmierci powinna wrócić i tyle w temacie.

 8. Ewa Daniluk-Piwko przyznaje rację, tak więc nie było to nawiązanie do ustawy tylko do projektu ustawy o którym zrobiło się głośno i się z niego wycofano

 9. Michał Makowiecki bzdura. Żadna taka ustawa nie weszła w życie. Był projekt. Bardzo szybko sie z niego wycofano. Na drugi raz radzę weryfikować posiadane informacje odnośnie tego co weszło w życie a co nie.

 10. LiLia Kaźmierczyk było to nawiązanie do niedorzecznej ustawy która ostatnimi czasy weszła w życie regulująca przemoc domową. Trochę wstyd, że tak dojrzała kobieta,nie zrozumiała tej aluzji. Mimo, że nie mam dzieci życzenie śmierci mojej córce z pani strony jest delikatnie ujmując niedorzeczne. Na sam koniec radzilbym usunąć komentarz, ponieważ bardzo się Pani ośmiesza tym tokiem myślenia.

 11. Gratuluję Panu Pana poglądów-może ktoś w taki sposób zabije Pana córkę wówczas przypomni Pan sobie swoje zdanie chciałabym wtedy widzieć Pana wyraz twarzy jak ktoś tak to skomentuje

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here