ZBM I TBS zakupił mały, dwuosobowy pojazd elektryczny, którym dostarczana jest korespondencja między Rejonami Obsługi Mieszkańców. 

Frost rejestrowany jest jako skuter, jednak jego budowa pozwala na całoroczne użytkowanie. Na jednym ładowaniu przejeżdża 70 kilometrów.

Zastosowany silnik elektryczny jest w 100% ekologiczny i wyjątkowo ekonomiczny – koszt przejechania 100 km to ok. 4 zł.

27 KOMENTARZE

  1. Wyprodukowanie prądu do tego autka, straty na przesyle, sprawności ładowania, silnika itp. Okazuje się że nowej generacji silniki spalinowe dają mniej CO2 i tyle w temacie. To jest oszołomstwo ekologiczne bo reszty już się nie sprawdza tak jak lapy LED – produkcja to ile energii i ile groźnych odpadów – trzeba podchodzi całościowo.

  2. “Zastosowany silnik elektryczny jest w 100% ekologiczny” Wezcie, prosze, idiocie, ktory tworzyl ten material, powierzcie bardziej odpowiednie zadanie do jego kompetencji.

  3. Cena ponad 20 tys zł. Za skuter to bardzo dużo. Poza tym zrozumcie wreszcie że elektryczny nie znaczy ekologiczny. Szczególnie w Polsce. To zwykłe marnowanie zasobów a przede wszystkim pieniędzy.

  4. Ale na remonty to nie ma pieniędzy mieszkań komunalnych tylko są na takie zabawki a kasę za czynsz chcą brać a nic z siebie dawać

  5. Tramwaje to był worek bez dna, do którego Gliwice tylko dopłacały, likwidacja była dobrym pomysłem Tylko szkoda, że torów nie można się pozbyć

  6. Dziękujemy serdecznie ZBM i TBS GLIWICE za zaufanie i gratulujemy udanego zakupu. Cieszymy się, że to właśnie FROST został Waszym pierwszym pojazdem elektrycznym. Mamy również nadzieje, że nie ostatnim! 🙂

  7. Czy kupiliby rower czy hulajnogę to i tak malkontentom by się to nie podobało. Samochodzik na drogi nie wygląda, na pewno tnie miesięczne wydatki przeznaczone na paliwo, a nawet w dzisiejszych czasach, ciągle nie wszystko da się wysłać pocztą elektroniczną więc może, tak dla odmiany, zamiast marudzić, warto spojrzeć na pewne tematy pozytywnie. Krwi sobie człowiek mniej napsuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here