W połowie czerwca w dawnej fabryce Poznańskiego, a dzisiejszej łódzkiej Manufakturze – w jednym z największych centrów handlowych w Europie – Rossmann otworzył sklep, jakiego w Polsce jeszcze nie było!

To sklep, w którym nowoczesny design przenika się z najnowszymi
technologiami, a wybrane przez nas marki, zgodne z najnowszymi światowymi trendami, zachęcają do testowania i zabawy. Drogeria składa się z czterech stref.

Manufaktura Piękna 
Jednym z hitów tej strefy jest Refill station – automaty, w których klienci mogą napełniać butelki wielokrotnego użytku, np. szamponem, żelem pod prysznic, płynem do prania czy mycia naczyń. „Manufaktura Piękna” to też nowa marka kosmetyków, które są produkowane w Polsce i „stworzone z miłością, zapakowane z czułością i podane z radością” – jak czytamy w oficjalnym komunikacie. W skład marki wchodzi około 250 produktów. Są wśród nich te z naturalnymi składnikami, wegańskie, waterless (jak mydła w kostce czy pudry do mycia włosów – są one odpowiedzią na potrzeby naszej planety, bo do ich produkcji zużywa się mniej wody), czy sensoryczne (działające na zmysły powonienia, wzroku i dotyku – kule, pudry, ciastoliny, galaretki czy musy). Ich opakowania również są ekologiczne – tworzone przede wszystkim z papieru, szkła i recyklatów.

Strefa Beauty
Tę strefę wyróżnia przede wszystkim bardzo rozbudowana oferta perfumeryjna – wiele zapachów rozlewanych jest do niewielkich flakoników, które idealnie się mieszczą nawet w najmniejszych damskich torebkach. W tej strefie klientki znajdą m.in. markę NYX oraz wyspę równie kultowej marki Semilac, gdzie będzie można zrobić manicure. Atrakcją dla klientek wrzucających zdjęcia na Instagrama będzie specjalna Selfie Wall, gdzie można uwiecznić np. zakupy z przyjaciółką.

Strefa Zdrowia
Zdobi ją ogromna ściana z mchu z napisem „Zdrowo!”. Wielbiciele zdrowego odżywiania znajdą tu m.in. przekąski, bogaty wybór produktów wegańskich, bezglutenowych i ekologicznych, wyrobów regionalnych, w tym miodów z polskich pasiek. Na półkach znalazły się też ekologiczne włoskie makarony (Alb Natur), ekologiczne kawy i herbaty (Destination) oraz największy w Polsce wybór produktów marki własnej Rossmanna, czyli cieszącej się wielkim powodzeniem enerBiO.

Strefa Grab&go
W naszej ofercie w Manufakturze mamy blisko 25 tys. produktów. Dlatego dla klientów, którzy lubią robić zakupy „w biegu”, stworzyliśmy specjalną strefę. Będą w niej mogli szybko znaleźć podstawowe niezbędne produkty, takie jak mydło, jedzenie dla dziecka, karmę dla zwierząt czy papier toaletowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here