Już 13 grudnia 2015 roku zostaną rozegrane III Mistrzostwa Gliwic w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabędź” w Gliwicach – Łabędach ul. Partyzantów 25. Turniej ma na celu popularyzację tenisa stołowego na terenie Śląska, podnoszenie umiejętności sportowych oraz wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych.

W kategoriach mogą wziąć udział wszyscy chętni: amatorzy, którzy nigdy nie uczestniczyli w rozgrywkach PZTS, lub co najmniej od 2 lat nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych PZTS oraz zawodnicy zrzeszeni w PZTS bez ograniczeń ligowych.

III mistrzostwa gliwic tenis stołowy

Za stan zdrowia i ubezpieczenie zawodników organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.
Zawody w kategoriach wiekowych rozegrane zostaną systemem do dwóch przegranych meczów do 3
wygranych setów (3:0, 3:1, 3:2) do 11 punktów. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany systemu rozgrywania turnieju. W pierwszych rundach w ramach możliwości nie będą mogli się spotkać zawodnicy z jednego klubu. Wpisowe: Kategoria A – 10 zł, kategorie B, C, D, E, F, G – 15 zł, zawodnicy Akademii zwolnieni z opłat.

Zawodnicy pokrywają koszty przejazdu we własnym zakresie. Obowiązuje obuwie i strój sportowy. Ubezpieczenie NW zawodnik wykupuje w własnym zakresie. Sprawy sporne oraz nie ujęte w regulaminie rozstrzyga sędzia główny zawodów i organizator.

Informacje dodatkowe:
Dariusz Steuer nr. tel. 607-442-978, e-mail: akademista@akademiats.pl
oraz na stronie internetowej www.akademiats.pl

foto: Akademia Tenisa Stołowego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here