SixSilver Jubiler Gliwice

Pewien gliwiczanin, po przyjściu do swojego dopiero co kupionego samochodu, stwierdził wgniecenie drzwi i uszkodzenie lakieru.

Sprawa trafiła na policję. W wyjaśnieniu, kto dokonał aktu wandalizmu, pomógł monitoring, zainstalowany przez spółdzielnię mieszkaniową. Przeglądając jego zapisy, mężczyzna był bardzo zaskoczony. Rozpoznał sprawcę. Kobieta, która z furią wyładowywała złość na jego aucie, była… byłą partnerką jego kolegi. Jak się okazało, od niego właśnie poszkodowany nabył auto…

Kolega nie tylko rozstał się z narzeczoną, pozbył się również samochodu, o czym 20-letnia gliwiczanka nie zdążyła się dowiedzieć. W akcie zemsty postanowiła zniszczyć pojazd byłego chłopaka. Swoim czynem spowodowała straty w wysokości 1250 zł na szkodę Bogu ducha winnego nowego właściciela. Teraz młoda kobieta będzie musiała pokryć straty, jakie spowodowała, odpowie też przed sądem za przestępstwo.

10 KOMENTARZE

  1. Hmmm. Proponuję ogolić na łyso i wytatuować słowo “wredność” na czole. Może jeszcze czerwony tatuaż czubka nosa… w zawszeniu na 10 lat ;), lub do czasu, aż nauczy się posługiwać mądrością.

  2. Kobieto tego kwiata to polswiata albo tak nienawidził tego chłopaka że musiała się wyzyc na kimś a że padło na auto no to sorry memory. Lepsze to niż chłopak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here