Z pewnością każde dziecko czeka na ten dzień. To święto przeżywają także dorośli, częściej nawet bardziej niż ich pociechy! Mowa oczywiście o Dniu Dziecka…

Warto zorganizować coś dla swoich pociech tak, aby czuły się wyjątkowo. W tym zadaniu chętnie pomoże Decathlon Gliwice. -Jako ekipa sportowców, ale przede wszystkim profesjonalistów, chcemy, aby najmłodsi poczuli się wyjątkowo w ten niesamowity dzień i obchodzili go razem z nami.- podkreśla Szymon Lipok, sprzedawca na dziale Bieganie/Chodzenie/Rolki oraz główny organizator Dnia Dziecka (Kids Days).

Imprezę zaczynamy od mocnego uderzenia, a dokładniej pokazu karate gliwickiego klubu Kyokushin, gdzie na treningi chodzi jeden z naszych pracowników- Dawid. Później, nie zwalniając tempa, przechodzimy do kolejnej atrakcji, jaką jest trening motoryczny zorganizowany przez zaprzyjaźnioną Szkołę Motoryczności. Zachęcamy do udziału nie tylko najmłodszych, ale również i starszych uczestników.

W kolejnej części imprezy, przygotowano mnóstwo atrakcji i konkurencji dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Dla najmłodszych mamy przede wszystkim gry i zabawy przygotowane przez Anię i Dominikę. Dziewczyny mają niesamowity power i na pewno sprawią, że żadne dziecko nie będzie umiało się powstrzymać, aby do nich dołączyć. Między zabawami dzieci będą mogły skorzystać z kolejnej atrakcji przygotowanej przez Patrycję. Na chętnych czekać będzie stanowisko z malowaniem twarzy – z pewnością nikt nie wyjdzie tutaj zawiedziony 😉

Dla trochę starszych dzieci organizujemy konkurencje typowo sportowe. Będzie coś dla miłośników rakietek, piłeczek i rowerów. Zachęcamy także, do udziału w turnieju tenisa stołowego organizowanego przez Pawła, który przez wiele lat trenował tenis stołowy. Zadba o sportową atmosferę i rywalizację wśród uczestników. Ostatnią konkurencją jest rowerowy tor przeszkód. Organizują go Szymon wraz z Denisem, to liderzy działu rowerowego.

-Wszystkie konkurencje i atrakcje odbędą się na terenie przed sklepem Decathlon. Nasz Dzień Dziecka świętujemy w niedzielę 3 czerwca od godziny 14.00. Poprzedzi go bieg charytatywny Kids Runners vol. 2 na który również zapraszamy. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, lecz nie one są najważniejsze, a dobra zabawa. Jako ekipa Decathlon Gliwice, damy z siebie wszystko, by ten dzień był niesamowitym przeżyciem! Serdecznie zapraszamy – dodaje organizator.

Więcej znajdziesz TUTAJ lub TUTAJ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here