spot_img

Przy szkole powstaną miejsca dla rodziców odwożących dzieci

spot_img

W najbliższy piątek, 18 sierpnia rozpoczną się prace związane z budową miejsc postojowych przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 3, znajdującej się w rejonie ul. Daszyńskiego w Dzielnicy Ostropa.

Inwestycja ma na celu zapewnienie dogodnych warunków parkowania dla rodziców odwożących swoje dzieci do szkoły, ograniczając czas związany z tym do 10 minut. Zgodnie z planami, roboty budowlane będą prowadzone przez około 3 tygodnie, zakończą się więc prawdopodobnie pod koniec września.

Głównym celem projektu jest stworzenie wyznaczonych miejsc postojowych, które pozwolą rodzicom na krótkotrwałe zatrzymanie się w okolicy szkoły w celu bezpiecznego i sprawnego odwożenia swoich pociech. Nowe miejsca postojowe zostaną odpowiednio oznakowane, aby umożliwić łatwą identyfikację dla kierowców.

W związku z prowadzonymi pracami, kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie oraz ewentualne zmiany w organizacji ruchu w rejonie ul. Daszyńskiego. Ze względu na potrzebę zawężenia jezdni w celu umożliwienia prac budowlanych, możliwe są utrudnienia w ruchu drogowym.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły