SKOK

Podziel się!

„Zamknięcie trybuny, zakazy, współpraca z policją to działania antykibicowskie”


reklama


Poniżej publikujemy oświadczenie stowarzyszenia kibiców “Piastoholicy” dot. utrzymania protestu w postaci braku dopingu na meczach.

“W związku z brakiem jakiegokolwiek dialogu ze strony klubu Piast Gliwice po przedwcześnie zakończonym derbowym meczu z Górnikiem Zabrze, stowarzyszenie kibiców „Piastoholicy” podtrzymuje do odwołania protest w postaci braku dopingu na meczach.

Klub poprzez takie antykibicowskie działania, jak wystosowanie prośby do komisji ligi o zamknięcie trybuny na całą rundę, nakładanie zakazów klubowych na lewo i prawo kibicom z młyna bez dowodów prawnych czy współpraca z policją pokazuje, że dobro swoich kibiców jest całkowicie obojętne, a frekwencja na meczach i brak dopingu dla piłkarzy jest im na rękę.

Przykre jest także, że w naszym Piaście Gliwice coraz trudniej uświadczyć ludzi związanych z miastem i klubem, dla których obecna drużyna, szkolenie młodzieży, rozwój klubu na każdej płaszczyźnie i jego dobro nie jest pasją i włożonym sercem, a jedynie stanowiskiem, z którego każdego miesiąca płynie strumień pieniędzy do kieszeni. Apelujemy do wszystkich „Piastoholików” i ludzi, dla których dobro klubu jest na pierwszym miejscu o bojkot meczów, nie kupowanie karnetów i biletów na przyszły sezon. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji.”

Czerwony segregator na wagę życia. Załóż taki swoim dziadkom, nie zwlekaj!

Następny artykuł »

Włamywacz zostawił saszetkę z dokumentami… na miejscu kradzieży

Skomentuj

 

komentarzy 37

 1. kibol
  9 lipca 2018

  Marcin Ciepinski ty wielki kibicu haha kiedyś na Górnika jeździłeś potem na Legie a teraz ze niby Piast dobre zdrajca!!!

 2. StaryPiastun
  6 lipca 2018

  Prawidłowo zrobili. Skoro kibice nie chcą sami eliminować kibolstwa z własnych szeregów to odpowiedzialność zbiorowa jest idealnym rozwiązaniem. I jeszcze te brednie rozwydrzonych gowniakow o antykibicowskiej postawie. Właśnie taka jest pro-kibicowska bo prawdziwi kibice w końcu nie będą musieli się bać pójść na mecz z dziećmi. A co do samych wydarzeń… daliście się sprowokować jak dzieci. I tak was potraktowano. Zacznijcie zachowywać się jak dorośli to może coś się zmieni.

 3. Gliwiczanin
  4 lipca 2018

  A jeśli już to zapytam mądrych głów ilu niszczyło i się awanturowało? Warte jest to by wlepiać kary osobom które nic nie robiły? Może byście się zapytali najpierw czy są takie osoby a zapewniam , że owszem zakazy były nadawane na ślepo nawet osobom nie robiącym nic. Więc może w skrócie po to ten protest. Jeszcze ktoś czegoś nie rozumie?!

 4. Gliwiczanin
  4 lipca 2018

  Torcida Kopernik odezwała się wsza która już Ruch kibicowski na Koperniku ma 😀 Ludziom widzę chyba na prawdę ciężko zrozumieć o co tu chodzi piszę tu do młode Gliwice. Może pora wystosować obszerne pismo do każdego z tych co dalej nie czai czaczy i może w końcu coś to da bo inaczej dalej będziemy podzieleni.

 5. 4 lipca 2018

  Marcin Ciepiński najlepiej będzie jak w któryś dzień wymienimy pare zdań na żywo. Liczę na Twoją obecność na Okrzei i gdzieś pod stadionem wkoncu się trafimy i porozmawiamy.

 6. 3 lipca 2018

  … ale z Ciebie mozgowiec…

 7. 3 lipca 2018

  Pieją kury i tyle. Zmieniłbym na Waszym miejscu tych geniuszy, którzy się w Waszym imieniu wypowiadają bo tymi kretyńskimi postulatami zrażają do Was wszystkich normalnych obywatel, którzy mają cokolwiek w głowach. Do Waszej wiadomości jeszcze to w cywilizowanym świecie tak właśnie to powinno wyglądać, że klub współpracuje zarówno z samorządem jak i policją. Nie można dopuścić do sytuacji, że głupota się rozleje i zyska za dużo wpływów jak to jest choćby żabolandzie.

 8. 3 lipca 2018

  Nie rozumiem w ogóle o co wy się tutaj kłócicie. Kibice wyrazili swoje stanowisko, powiedzieli jasno o co im chodzi i co im nie odpowiada, a klub wybrał taką a nie inną drogę do realizowania swojej koncepcji bezpieczeństwa i budowania atmosfery, jeżeli jednym i drugim jest nie po drodze to sytuacja na stadionie będzie się utrzymywać z negatywnymi, w mojej opinii, konsekwencjami zarówno dla jednej i dla drugiej strony.

 9. 3 lipca 2018

  Marcin Ciepiński gosciu przeczytaj co sam napisałeś wcześniej, a potem praw morały. To Ty wprowadziles ten “najwyższy poziom” wypowiedzi

 10. 3 lipca 2018

  no to teraz czas na 2 ligę może obudzą się ze stadion aby przerobić na pole golfowe dal dzieci bo gzie Piast bez kibiców?

 11. 3 lipca 2018

  Młode Gliwice, retoryka wypowiedzi na najwyższym poziomie… Proponuję pomyśleć, potem cokolwiek pisać. Teraz bez odbioru.

 12. 3 lipca 2018

  Nie oceniaj ludzi tym co masz w domu pajacu , pod stadionem pokazali się te osoby które kochają Piasta, Pod stadionem były te osoby które chodzą i jeżdżą na mecze nie tylko kiedy są derby Kiedy jest dobrze chodzą i jeżdżą zawsze A nie jak ty pajacu że jest źle to pójdę sobie do kolegi bo ma wódkę, nie pozdrawiam bo nie pa takiej potrzeby

 13. 3 lipca 2018

  Marcin Ciepiński najebanych i naćpanych sobie szukaj wśród swoim znajomych. Żenujące jest twoje przywiązanie do klubu. Kibiców którzy są od czasu do czasu nie potrzebujemy. Bez odbioru wieśniaku

 14. 3 lipca 2018

  Zarząd gra wszystkim na nosie. Dopóki nic w tym temacie się nie zmieni, moja noga tam nie postanie. Kibice chcą, piłkarzyny może trochę też, zarząd nie chce i robi wszystko żeby przypadkiem nie odnieść sukcesu. Przejrzyjcie na oczy

 15. 3 lipca 2018

  Najebane i nacpane towarzystwo stało pod stadionem, po ostatnim meczu… Żenujaca grupa, która hucznie zwie się kibicami

 16. 3 lipca 2018

  W sumie za takimi co chodzą tylko na derby tal samo .

 17. 3 lipca 2018

  Jak to było na koniec sezonu? Pilkarzyki- pajacyki? Wybaczcie, ale nikt nie bedzie płakał za takimi ” kibicami”.

 18. 3 lipca 2018

  z pewnoscia w nich nie bedziemy 🙂

 19. 3 lipca 2018

  ” cały ruch kibicowski” Jaki jest u was ruch kibicowski? U was nie było i nie będzie czegoś takiego robaczki

 20. 3 lipca 2018

  Incydenty zdarzają się wszędzie i nie da się wszystkiego upilnować a ciekawe w którym momencie oprócz tego meczu czuła się pani niebezpiecznie z powodu kibiców Piasta.

 21. 3 lipca 2018

  Osoby które rozwaliły stadion dostały kary i zakazy a za co kary dostała reszta osób dopingujących na trybunie ?

 22. 3 lipca 2018

  Ludzie zrozumcie, że nikt się nie obraził. Była grupa ludzi która starała się stworzyć doping, wyjazdy i dobrą atmosferę na trybunach. Większość z nich dostała ogromne kary i zakazy poprostu za nic. Nie można przez pojedyncze incydenty paru osób nie związanych ze stowarzyszeniem niszczyć cały ruch kibicowski. Waszym zdaniem powinnismy wrócić na trybuny bez tych wszystkich osób ukaranych zakazami-najczęściej za nic… dzięki którym możemy swobodnie chodzić po Gliwicach w barwach swojego ukochanego klubu ? Swoją drogą, ciekawe dlaczego nie było tylu komentarzy jak kibice Piasta pojawiali się w domach dziecka, schroniskach czy uczestniczyli w akcjach charytatywnych. Nawet o takich akcjach nie macie pojęcia! Klapki na oczy i pisać byle by tylko napisać. Banda bezmózgów.

 23. 3 lipca 2018

  Rozpieprzanie własnego stadionu to działanie kibicowskie i postawa godna naśladowania!

 24. 3 lipca 2018

  To trzeba mieć tupet, przynajmniej do momentu aż im przejdzie będzie bezpiecznie

 25. 3 lipca 2018

  Patrząc na to z dystansu, bez emocji…..to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć “obrażonym Piatoholikom” wytrwałości i konsekwencji w protestowaniu w ten sposób…..zostańcie w domach podczas meczy Piasta!!!!

 26. 3 lipca 2018

  “[…] współpraca z policją to działania antykibicowskie” – AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 27. 3 lipca 2018

  Zastanawiam się co nimi kieruje? Nie chcesz chodzić nie chodź, a ja we wtorek idę kupić cztery karnety.

 28. 3 lipca 2018

  “nakładanie zakazów klubowych na lewo i prawo kibicom z młyna(…) czy współpraca z policją pokazuje, że dobro swoich kibiców jest całkowicie obojętne” 😉 leżę i płaczę ;p

 29. 3 lipca 2018

  W sumie maja rację, zamiast zamykać trybuny zrobic to co zrobili w Anglii. Zrobisz coś niegrzecznego placisz mandat, ktory spłacasz przez kolejne 15 lat.

 30. 3 lipca 2018

  Mnie odróżnia to że nie robię rozpierduchy z powodu byle meczu 😀 i palenia szmat. A ameby (debile) zaczęły demolować swój własny stadion gdzie wielce “kibicują”.

 31. 3 lipca 2018

  Renatka nie staraj się być mądrzejsza od ziemniaka 😉

 32. 3 lipca 2018

  Rafał Paweł a wy tak na codzień ludzi od “debili “wyzywacie a może byście tak ma siebie spojrzeli

 33. 3 lipca 2018

  To teraz jeszcze stadion rozebrać XD

 34. 3 lipca 2018

  Debile mogą pogratulować sami sobie, współpracują z policja bo może mają dość debili na stadionie. Za mało zrobili tymi zakazami powinni takie kary finansowe dać że by się osrali.

 35. 3 lipca 2018

  Dobrze, że tych kibiców i tak jest niewielu, to przynajmniej nie można mówić o rozgniewanym tłumie.

 36. PRE
  3 lipca 2018

  To na Piasta może chodzić jeszcze mniej ludzi? Przecież gorszą frekwencję miały tylko Nieciecza i Sandecja bez stadionu.

 37. 3 lipca 2018

  chyba “antyidiotowe” kretyni debile a kibicami się zwą!!!!

ogłoszenia

 • Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic. Świeżo po remoncie. Tanio

  12 lipca 2018

  reklama2-pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic. Świeżo po remoncie, w pełni umeblowane. Kontakt: 605 230 345

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Praca na terenie Gliwic i okolic. Poszukiwani pracownicy remontowo-budowlani

  31 maja 2017

  Zatrudnię pracowników remontowo - budowlanych od zaraz. Praca na terenie Gliwic i okolic. Telefon: 602-424-822 [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Do wynajęcia lokal użytkowy przy ulicy Bernardyńskiej i garaż przy ulicy Chorzowskiej

  14 listopada 2016

  reklama Zarząd Budynków Miejskich II TBS Spółka z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Warszawskiej 35 B informuje, że posiada do wynajęcia: Lokal użytkowy położony w ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • remonty

 • Remont Jagiellońskiej rozpocznie się za tydzień. Zmiana w organizacji ruchu

  23 lipca 2018

  Od remontu skrzyżowania ulic: Jagiellońskiej, Zabrskiej i Konarskiego rozpocznie się przebudowa ul. Jagiellońskiej na odcinku od ul. Szarej [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Zwężenie i ograniczenie prędkości na DK88. Prace ruszą w poniedziałek

  18 lipca 2018

  I etap utrudnień obejmie zwężenie pasów ruchu bezpośrednio pod obiektem. Kolejne będą dopasowane do potrzeb wykonawcy prowadzącego [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Azyle dla pieszych, ścieżka rowerowa, zatoki… Gruntowna przebudowa ul. Andersa

  06 lipca 2018

  Drogowcy rozpoczną prace od przebudowy sieci teletechnicznych, elektroenergetycznych, kanalizacji deszczowej, wodociągu i sieci gazowej [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • powiat

 • Niebezpieczne skrzyżowanie przy ruchliwym odcinku DK78 doczeka się sygnalizacji świetlnej

  21 marca 2018

  Na skrzyżowaniu przy bardzo ruchliwym odcinku DK 78 prowadzącym z Gliwic do Rybnika zostaną zamontowane światła. Chodzi o niebezpieczną [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Nowy policyjny samochód za prawie 50 tys. zł. Już przekazano kluczyki

  28 grudnia 2017

  Samochód w połowie sfinansowano ze środków samorządowych, pozostałą część pokryła policja. Kluczyki mundurowym, w imieniu [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Jedna z ważniejszych i najbardziej uczęszczanych ulic. Remont na ukończeniu

  30 sierpnia 2017

  reklamaTa ulica była w bardzo złym stanie technicznym i ekonomicznie nieuzasadnione było już wykonywanie remontów cząstkowych. W związku z tym postanowiono wymienić nawierzchnię całościowo.   Ulica Wojska ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • dzisiaj dzisiaj w gliwicach gazeta gliwice Gliwice gliwice 24 Gliwice info gliwickie nowiny informacje KMP Gliwice media w Gliwicach piast gliwice policja portal gliwice Sport w Gliwicach UM Gliwice w Gliwicach wiadomości wiadomości z Gliwic wydarzenia wydarzenia gliwice wypadek ZDM