SixSilver Jubiler Gliwice

Pod wpływem jakiego narkotyku prowadził swój samochód 20-latek, wyjaśni dochodzenie wszczęte w sprawie spowodowania wypadku drogowego

Wczoraj przed południem na oznakowanym przejściu poważnych obrażeń ciała doznał pieszy.

We wtorek, 19 czerwca około godziny 11.30 gliwicka policja otrzymała zawiadomienie o wypadku na ul. Szpitalnej w Knurowie. Kierowca, jadąc po użyciu środków odurzających samochodem marki Seat, na oznakowanym przejściu potrącił mieszkańca powiatu gliwickiego. W wyniku zdarzenia pieszy doznał poważnych obrażeń, trafił do szpitala.

FORUM

Badania narkotesterem wykazały w organizmie kierowcy obecność twardych narkotyków, a podczas przeszukania pojazdu i mieszkania młodego knurowianina ujawniono 34,82 g marihuany. Sprawca został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki i osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KP Knurów.

źródło: KMP Gliwice

7 KOMENTARZE

  1. Standard. Albo narkotyki, albo alkohol… albo ci, którzy parkują mniej niż 10 metrów do pasów. Oni są posrednimi sprawcami, zreszta warszawskie zdm nawet zrobilo o tym kampanię. Powinni zaostrzyć przepisy…

  2. po 22,00 po ulicach śródmieścia Gliwic z piskiem opon i rykiem silników jeżdżą pewnie sami najarani. Policji jak na razie nie widać.

  3. Za: wikipedia “Południe – czas dokładnie w połowie doby, godzina 12:00. Południe oddziela ranek od popołudnia. Antonimem (przeciwieństwem) południa jest północ (godzina 24:00).”

    Treść artykułu: “wczesnym popołudniem (…) koło godziny 11:30”.

    Czyli wydarzyło się wcześniej, niż się wydarzyło.

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here