Fryzjerzy z Gliwic przyłączcie się do akcji “z miłości do włosów”!

Już 17 lutego odbędzie się akcja ścinania włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii z całej Polski. Do finału akcji pozostało niewiele czasu, a niestety nie zgłosił się jeszcze żaden salon z Gliwic.

– Akcja dedykowana jest Dzieciakom w całej Polsce, które zmagają się z chorobami nowotworowymi. Przez bolesne zabiegi chemioterapii tracą włosy, a co za tym idzie wiarę w siebie i uśmiech szczęśliwego dzieciństwa. Akcja polega na ścięciu minimum 30 cm włosów i przekazaniu ich dla Stowarzyszenia, następnie współpracująca z Mówimy NIEboRAKOWI perukarnia robi piękne i wygodne peruki dla dzieciaków walczących z rakiem. – wyjaśniają organizatorzy

Salony fryzjerskie mogą się zgłaszać, pisząc wiadomość na adres beata.kulczynska@gmail.com w tytule “z miłości do włosów”, a w treści: dane salonu, nr telefonu i miejscowość. Dostaniesz wiadomość zwrotną z dalszymi wskazówkami.

Jeśli masz długie włosy i chcesz przekazać je bezpłatnie na rzecz akcji, sprawdź na liście miast i salonów, gdzie możesz obciąć włosy i dzięki temu przywrócić uśmiech na twarzach chorych dzieci. Lista jest aktualizowana na bieżąco. – Jeśli jesteś osobą o krótkich włosach, zaproś wszystkich swoich znajomych, udostępnij wydarzenie -tak też pomożesz 🙂 -zachęcają organizatorzy projektu.

Link do wydarzenia utworzonego na Facebooku, gdzie podawane są wszystkie informacje: kliknij tutaj

z-milosci-do-wlosow

 

 

 

24 KOMENTARZE

 1. jest moc <3 mamy tyle salonów od Was :)))

  ⚠✄GLIWICE
  Pracownia Wizerunku Alter_ego Michał Smolorz Ul. Zygmunta Starego 2,tel 794711111
  <3
  Trendy Hair Fashion Gliwice ul. Krótka 2 telefon 502208076
  <3
  Studio 70 ul. Literatów 70 44-113 Gliwice Łabędy tel: 513078150
  <3
  Salon fryzjerski „Amalia” Ul. Chudoby 5/1 tel 664 064 042
  <3
  "Salon Fryzjerski Tomasz" Tomasz Kędziora Ul.Chopina 7A Tel.789223553
  <3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here