Zakład Opel Manufacturing Poland w Gliwicach uruchomił swój… second-hand. To platforma sprzedażowa, na której zarówno osoby prywatne, jak i firmy (np. warsztaty samochodowe) mogą kupić nowe i używane maszyny oraz urządzenia przemysłowe, części zamienne do nich, a także narzędzia dla majsterkowiczów.

Drukarka naklejek za 243 zł, dźwig – żurawik za 129 zł, robot przemysłowy za 34 tysięcy złotych – to najnowsze z rzeczy dodanych w sklepie internetowym zakładu Opla w Gliwicach. Na stronie opel-sprzedajemy.pl podobnych przedmiotów są setki. Znajdziemy tu maszyny i urządzenia przemysłowe, a także części zamienne do nich, a nawet narzędzia dla „majsterkowiczów” lub takie, które przydadzą się w warsztacie czy garażu. 

Są np. klucze pneumatyczne, agregaty hydrauliczne, pistolety pneumatyczne, falowniki – inwertery częstotliwości, motoreduktory, dźwigi warsztatowe, klucze udarowe.W przypadku niektórych urządzeń istnieje możliwość ich oględzin w zakładzie, wymaga to jednak wcześniejszego ustalenia terminu. 

źródło: 24Kato.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here