spot_img

Jesteś studentem lub absolwentem? Graj o staż!

spot_img

Trwa kolejna odsłona konkursu „Grasz o staż”. Tegoroczna oferta to 223 płatne praktyki, w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju oraz nagrody dodatkowe o łącznej wartości 150 000 zł. 

 

„Grasz o staż” to więcej niż konkurs – wielu laureatów wskazuje, że udział w konkursie to „wakacyjna przygoda”, która umożliwia zdobycie doświadczenia u cenionego pracodawcy, otwiera drzwi do dalszej kariery, a jednocześnie jest okazją do odbycia szkoleń i poznania wielu osób – wskazuje Anna Łukawska, koordynator „Grasz o staż”

Staże odbywać się będą w firmach, organizacjach rządowych i pozarządowych, agencjach reklamowych, domach mediowych i kancelariach prawnych na terenie całego kraju.

W tegorocznej edycji konkursu uczestnicy będą mogli wygrać praktyki w wielu branżach, takich jak audyt, biotechnologia, chemia, elektronika, energetyka, finanse, HR i szkolenia, IT i telekomunikacja, logistyka, nieruchomości, prawo i podatki, produkcja, reklama, sprzedaż, technologia żywności czy zarządzanie projektami. 

Podobnie jak w ubiegłym roku, jeden z laureatów odbędzie staż w Gabinecie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Na zwycięzców czekają także atrakcyjne nagrody, które mają na celu poszerzenie wiedzy i kompetencji. Wśród nich są m.in. tygodniowy intensywny program z Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrew w Wielkiej Brytanii, studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia specjalistyczne czy zestawy książkowe.

W konkursie mogą wziąć udział studenci trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, trzeciego, czwartego bądź piątego roku studiów magisterskich, studenci studiów II stopnia, a także absolwenci, którzy nie ukończyli 30. roku życia – bez względu na kierunek, tryb czy rodzaj studiów.

Więcej informacji dostępne jest na stronie www.grasz.pl

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,244FaniLubię
14,913ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły