Już po raz drugi przedsiębiorcy, właściciele i pracownicy sektora MŚP spotkają się w aulach ARL.

Przez dwa dni – 9 i 10 maja 2013 ponad 300 osób będzie mogło posłuchać i wziąć aktywny udział w 20 prezentacjach prowadzonych przez znanych i cenionych ekspertów. Do Współpracy przy organizacji konferencji przyłączyło się w tym roku kilku Partnerów. Marcin Kądziołka (Wydawnictwo Złote Myśli) zachęci uczestników do budowania swojej pozycji eksperta i pokaże jak może przyczynić się do tego wydanie własnej książki czy poradnika. 

Łukasz Zawora z Life Intelligence – ekspert od rozwoju osobistego – w brawurowy sposób poprowadzi słuchaczy przez filozofię Biznes IQ –czyli sztuki budowania inteligentnych rozwiązań w biznesie. Warto wybrać się również na prezentację lubianego i znanego po projekcie Pozytywna Egoistka – Tomasza Skalskiego, szczególnie jeśli temat work-life balance nie jest wam obcy. Tomasz Skalski (neocoaching.pl) przekona was, że można osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a osobistym i w dodatku pokaże jak to zrobić. Partnerem warsztatu dotyczącego praw autorskich – szczególnie praw i obowiązków ciążących na twórcach będących freelancerami jest Kancelaria Ślązak, Zapiór i Partnerzy z Katowic, która od kilku lat szkoli przedsiębiorców w zawiłych tematach prawnych. 

Wśród prelegentów zobaczymy w tym roku znanych blogerów. Anna Godek–Biniasz z GoMobi wprowadzi przedsiębiorców w tajniki skutecznego prowadzenia marketingu mobilnego. Adam Przeździęk (mediafeed.pl) wyjaśni skąd tyle szumu wokół blogów i dlaczego warto współpracować 

z blogerami prowadząc kampanie reklamowe. Michał Sadowski z Brand24 przedstawi trendy w social media i zastosowanie monitoringu do badania skuteczności działań prowadzonych w Internecie. Będzie także ekspert od budowania marki – Paweł Tkaczyk, którego prezentacja w zeszłym roku przyciągnęła uczestników nawet z Warszawy, Wrocławia i Krakowa – tym razem opowie o grywalizacji w e-marketingu. 

Jak widać tematyka prezentacji to sporo marketingu i to w najlepszym wydaniu! Ale nie zabraknie także tematów z zakresu zarządzania, prawa czy sprzedaży. 

Uczestnicy z pewnością chętnie posłuchają Dominiki Matczak z Know Box i jej sposobów na skuteczne działania sprzedażowe w czasie recesji czy Jakuba Pietrzaka (zawodowi sprzedawcy.pl) żeby dowiedzieć się na czym polega 7-sekundowa sprzedaż. Dodatkowe atrakcje przygotowano także w przerwach oraz podczas after party 9 maja. Będzie networking, losowanie nagród, pokazy makijażu dla kobiet oraz prezentacja nt stroju biznesowego.

Informacje są na bieżąco aktualizowane na stronie wydarzenia www.freelancecamp.pl gdzie można się już rejestrować na 1 lub 2 dni wydarzenia. Do końca marca trwa jeszcze przedsprzedaż biletów. Warto zarezerwować sobie miejsce już dzisiaj gdyż jest to jedyne takie wydarzenie na Śląsku! Jego pomysłodawcą i organizatorem jest działająca na Śląsku Agencja doradztwa Personalnego Recrutamos, wspiera Mateusz Grabowski z firmy szkoleniowej IT&Business Training. W tym roku 1% kwoty ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczone na działania fundacji wspierającej kobiety w odnalezieniu się na rynku pracy – Dress for Success.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here