SixSilver Jubiler Gliwice

Tylko do 14 grudnia bilety na wyjątkowego miejskiego sylwestra w Arenie Gliwice są w sprzedaży za 5 zł. Od 15 grudnia cena będzie wynosić 10 zł. Miasto Gliwice zaprasza!

Podczas szalonej, tanecznej zabawy zaplanowano występ Reni Jusis, awangardowej piosenkarki i producentki, która specjalizuje się w muzyce elektronicznej. Dodatkową atrakcją sylwestrowej nocy w Arenie Gliwice będzie też niesamowite laserowe widowisko.

31 grudnia podczas megaimprezy w Arenie Gliwice zagrają renomowani DJ-e: Rafael Lambert i Tony Handle oraz The Saint. A do tańca porwie wszystkich East Side Crew, 20-osobowa ekipa tancerzy. Początek imprezy o godz. 21.00.

W czasie imprezy będzie działała strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym – zgodnie z zapisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – niskoprocentowy alkohol (do 3,5%).

Wejściówki można kupić:

13 KOMENTARZE

  1. Za 100 zł możesz kupić sobie LSD i jeszcze Ci zostanie , potem to już nie ważne kto będzie grał a tym bardziej tańczył.

  2. Nie dzięki kiepska oprawa artystyczna i podobno pokaz fajerwerków laserowych podziękuje wole normalne petardy niż jakiś laserowy szajs

  3. Nawet jakby zapłacili mi 100 zł to bym wolał sylwestra inaczej spędzić niż słuchając Reni Jusis i oglądając tancerzy

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here