Już 14 maja startują Juwenalia Gliwickie – IGRY 2018!

Zaczynamy w poniedziałek sporą dawką śmiechu – do CKS Mrowisko, później zapraszamy wszystkich wielbicieli muzyki improwizowanej na Jam Session do gliwickiej Spirali.

Wtorek będzie Dniem Miasta Gliwice. Organizatorzy zapraszają na Grę Miejską o godziny 12.00.  Tych, w których nadal siedzi dziecko zapraszamy na rozgrywki planszowe do Stołówki na Łużyckiej, a o 19 widzimy się na Beach Party na boisku siatkarskim obok CKS Mrowisko.

Środa to czas Wielkiego Grillowania oraz dobrego kina. Od godziny 19.00 zapraszamy na kino pelnerowe na Łące Igrwej – zobaczymy “Mulan” oraz “Deadpool”.

W czwartek studenci o 17.00 otrzymają klucze do miasta i… rozpoczną korowód przez ulice miasta. Zwieńczeniem korowodu będą koncerty na Łące Igrowej. Podczas tegorocznych Igrów usłyszymy: Jana Niezbendnego, Koniec Świata, Braci Figo Fagot, Ørganka oraz Event Urizen.

Igrowy tydzień zakończymy w piątek, będzie to kolejny dzień koncertowy. Start od 18.00. Na scenie zawitają: Imperative, The Bartenders, Elektryczne Gitary, Bokka i Pokahontaz.

7 KOMENTARZE

  1. Ileż wina, piwa i spermy poleje się w te dni. Proszę tylko nie sikać i nie wymiotować w bramie i na podwórkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here