spot_img

Utrudnienia w ruchu na Okulickiego i Rolników. Zobacz gdzie jeszcze

spot_img

W poniedziałek 6 listopada na ul. Okulickiego i Rolników wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Warto wziąć to pod uwagę planując dojazd do pracy. Utrudnienia wystąpią także w innych rejonach naszego miasta.

Na ulicy Okulickiego, w rejonie budowanej obwodnicy zachodniej, przy skrzyżowaniu z ulicą Sowińskiego 6 listopada ruszy budowa wyspy dzielącej pasy ruchu. Na czas prac pojazdy będą poruszać się wahadłowo z prędkością do 30 km/h, przy tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia potrwają kilkanaście dni. 

Na ul. Rolników rozpocznie się budowa kanalizacji deszczowej. Na czas robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Żytniej i Siennej. Prace spowodują połówkowe zajęcie jezdni. Ruch kierowany będzie wahadłowo za pomocą sygnalizacji świetlnej. Pojazdy komunikacji miejskiej kursować będą stałą trasą.

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów zawiadamia, że również 6 listopada przy ul. Reymonta, w rejonie skrzyżowania ulic Cmentarnej, Reymonta i Knurowskiej, rozpocznie się remont i dobudowa chodnika. Na czas prac, które potrwają 2-3 tygodnie, będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do  30 km/h.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły