spot_img

135 mln wyświetleń! Gliwiczanin nie zamierza zwalniać tempa

spot_img

Wojtek Kaczmarczyk to internetowy twórca z najprawdopodobniej największym aktywnym kanałem Youtube w Gliwicach – Kanał Do Roboty zdobył pół miliona subskrybentów w 5 lat, a filmy zostały wyświetlone ponad 135 milionów razy.

Gliwiczanin od zawsze pasjonował się mediami i wspierał ciekawe inicjatywy społeczne w naszym mieście. Początkowo zaczynał od odgrywania ról w serialach paradokumentalnych, próbował również swoich sił w modelingu. Jest czynnym konferansjerem i telewizyjnym prezenterem.
A ostatnio mieliście okazję poznać go na żywo na scenie Gliwickich Juwenaliów.

Wojtek prowadzi największy kanał na polskim Youtube związany z tematyką pracy – Do Roboty to program poświęcony tematyce związanej z rozwojem osobistym, kreatywnością, pracą i prowadzeniem biznesu. Realizowane filmy są w formie vlogowej opisujący dany zawód, a w każdym materiale występuje ekspert przedstawiający inspirującą historię swojej pracy.

Na kanale powstało ponad 500 odcinków przedstawiających ciekawe branże i praktyczne wskazówki, które pomagają osiągać cele i rozwijać umiejętności. Do Roboty to idealne miejsce dla każdego, kto szuka inspiracji i motywacji do działania.

Początkowo swoją historię z Youtubem, zaczynał z twórcami kanału Abstrachuje i Dla pieniędzy, a aktualnie jest niezależnym internetowym twórcą, prowadząc również drugi kanał TATAVlog, gdzie dzieli się swoim  rodzinnym, codziennym życiem od kuchni.

Wojtek przenosi swoje internetowe zasięgi na lokalne biznesy i aktualnie jest w trakcie remontu lokalu gastronomicznego, gdzie niebawem otworzy swoją burgerownię – Chaps.


client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,273FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły