SixSilver Jubiler Gliwice

Jeżeli nie pomożemy OTOZ Animals Inspektorat Gliwice, Inspektorzy nie będą mogli pomóc tak wielu zwierzętom…

– Kochani z przykrością musimy poinformować, że niestety, jeśli nic się nie zmieni, będziemy musieli na kilka miesięcy bardzo ograniczyć naszą działalność – napisali Inspektorzy ratujący każdego dnia zwierzęta, które najczęściej cierpią przez własnych właścicieli. Wiele razy opisywaliśmy te interwencje na naszym portalu. 

FORUM

Moc Internetu jest ogromna, dzięki naszym czytelnikom nieraz udawało się zebrać potrzebne pieniądze. Wierzymy, że i tym razem tak będzie.

Jak można pomóc? Wejdź na stronę https://pomagam.pl/zabiegi i wpłać. Liczy się każda złotówka!

Inspektorzy są bezsilni, dosłownie błagają o pomoc. – Codziennie dostajemy kilkanaście zgłoszeń. Koszty leczenia zwierząt są kolosalne, a nasze konto świeci pustkami. – mówią ze smutkiem. 

fot. OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

35 KOMENTARZE

  1. Przecież on to specjalnie pisze .. żeby były tego typu komentarze.. A wy na to zwracanie uwagę.. niech se pisze tyle moze .. 🙂

  2. Izabela Bonisławska nie tylko dla ciebie zwierze ma większa wartość od człowieka . Widać to na każdym kroku. Dzieci większość niema , a w internatach tylko zwierzęta ich interesują . Gdzies tam w świece dzieci z głodu umierają. A wy przelejcie swoje pierwsze w życiu datki na zwierzaki . No bo one przecież są ważniejsze .

  3. Niestety, o pociąganie właścicieli do odpowiedzialności jest bardzo trudne ponieważ prawo nie działa tak jak powinno i zazwyczaj takie sprawy ciągną się latami :/

  4. W tym ze śledząc zawsze publikacje , jakoś nie zauważyłem żeby zbierano na Dzieci , a za ta biedne zwierzęta powinno się brać nieodpowiedzialnych właścicieli pod młotek .

  5. To nie jest tylko pies, to żywa i czująca istota, przyjaciel, członek rodziny. On ma identyczne uczucia jak człowiek i tak samo jak my odczuwa ból, głód, chłód i cierpienie.

  6. Btw. w czym potrzebujace zwierze gorsze od chorego dziecka? Przecież ma identyczne uczucia i tak samo odczuwa ból, głód, chłód i cierpienie 🙁

  7. Zacznijmy od tego że to nie właściciele proszą o pomoc a organizacja prozwierzęca 🙂 A każda organizacja prozwierzęca pomaga zwierzętom z datków ludzi 🙂

  8. Jak się nie podoba to nie udostępniaj, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Zwierzęta też potrzebują pomocy przez ludzi, którzy są zwyrodnialcami. Ciekawe tylko, czy pomaga potrzebującym dzieciom?

  9. Arkadiusz Winiarski zawsze mozesz przygotowac taka publikacje, poprosic o zamieszczenie i przydac sie na cos, a nie krzyczec w internetach

  10. Niema chorych dzieci potrzebujących Pomocy ????????? Coś nie widzę publikacji o dzieciach ! Za te zwierzęta powinni odpowiadać właściciele własna pupą!!!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here