SixSilver Jubiler Gliwice

Obie drogi są już przejezdne bez utrudnień

Zakończył się remont ulic Błonie i Pocztowej. Drogi zyskały nowe nawierzchnie jezdni i chodników, a do tego blisko 2 km ścieżek rowerowych.

FORUM

Prace w tej części Gliwic trwały kilka miesięcy. W ramach przeprowadzonych robót  wymieniono również infrastrukturę  podziemną. Jak informuje Zarząd Dróg Miejsich, koszt obu inwestycji wyniósł około 5,5 mln zł.

foto: ZDM Gliwice

14 KOMENTARZE

  1. A za 1,5 miesiąca opóźnienia mam rozumieć że miasto zaoszczędziło parę % naliczone w karach? Czy będzie jak zawsze u nas, wszystko po terminie ale kto by się umowami przejmował

  2. Niestety, choć i tak jest duża poprawa w stosunku do tego co było. O oświetlenie będę tak jak o te ulice i drogi również starał się wnioskować.

  3. Dokładnie. Naprawdę wstyd dla miasta, że dzielnica na której jest cała strefa przemysłowa, huta, bumar (i inne tego typu zakłady które generują niesamowite przychody dla miasta) wygląda jak wygląda, drogi, chodniki – często główne, w niektórych miescach wołają o pomste do nieba, a rzeczy które od lat nie zostały zrobione (nie mówiąc już o braku jakichś orlików czy nawet braku praktycznie jakichkolwiek ławek na całej dzielnicy jest rzeczą absurdalną) czy są robione na ‘odwal się’ nie przynoszą chwały temu miejscu, przez które dziennie przewijają się tysiące przeróżnych osób udających się chociażby do wyżej wymienionych zakładów pracy.

  4. Jezdnia wąska , chociaż o ten jeden pas zieleni mogła by być szersza autobus z ciężarowym będą sie mijac to lusterka polecą

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here