spot_img

4Heroes, FEN MMA 50 oraz Formoza Challenge na początku września

spot_img

Prawdziwi bohaterowie w Gliwicach! W dniach 2-3 września 2023 w Arenie Gliwice odbędzie się impreza 4Heroes, podczas której każdy będzie mógł zostać bohaterem. Jej elementem będą spotkania z bohaterami, szkolenia i warsztaty, pokazy, gala walk FEN MMA 50 Anniversary 4Heroes oraz znany bieg przeszkodowy – Formoza Challenge.

Na PreZero Arena Gliwice odbędzie się multidyscyplinarna impreza poświęcona uhonorowaniu prawdziwych bohaterów – tych znanych, i tych, którzy są blisko nas. Każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy zapraszają każdego: od entuzjastów biegania, służb czy niesienia pomocy, przez całe rodziny czy amatorów walk. Elementem imprezy będzie bowiem także jubileuszowa gala walk FEN MMA. 

Przy okazji imprezy 4Heroes, chcemy skupić się na tym czym jest współczesne bohaterstwo i udowodnić, że każdy może być bohaterem – podkreśla Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatorów imprezy. – Wraz z PreZero Arena Gliwice zaplanowaliśmy szereg atrakcji, m.in. pokazy dynamiczne tak wojskowe, jak i ratownicze. Przygotujemy propozycję spotkań z bohaterami i szkoleń, które mogą nam pomóc odpowiednio się zachować w trudnych sytuacjach. Wreszcie będzie to okazja do sportowego bohaterstwa, planujemy treningi laser tag, paintball czy crossfit oraz oczywiście bieg Formoza Challenge współorganizowany z JW. Formoza – warto będzie wpaść do Gliwic na początku września dodaje.  

Gospodarze zaproszą nie tylko żołnierzy i ratowników, ale także pasjonatów i hobbystów. Wystawa sprzętu, pokazy grup rekonstrukcyjnych, czy obecność influencerów – to tylko niektóre elementy, planowane w ramach dwudniowej imprezy. Dla organizatorów istotne jest, żeby każdy odwiedzający oprócz rozrywki miał możliwość wyjść z imprezy bogatszy o przydatne umiejętności, np.: kursy pierwszej pomocy, czy przetrwania w trudnych warunkach.

Arena Gliwice i aglomeracja śląska to idealne miejsce na taką multidyscyplinarną imprezę – podkreśla Konrad Kozioł, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu PreZero Areny Gliwice. – Plany są ambitne, czyli takie, jakie z powodzeniem realizujemy w naszym obiekcie. We wrześniu zarówno sama Arena, jak i tereny przyległe staną się polem wielu wydarzeń i atrakcji w jednym czasie każdy znajdzie coś dla siebie – podsumowuje. 

Ważnym elementem całego weekendu będzie 50. gala walk federacji FEN. Ekipa zaangażowała się także we wspieranie 4Heroes: – Bardzo cieszę się, że nasz jubileusz przypadł akurat na Gliwice i tak fantastyczne święto w regionie, który od zawsze bardzo blisko związany jest ze sportami walki. FEN 50 to będzie uczta dla sympatyków MMA, wierzę, że to wydarzenie zapisze się złotymi zgłoskami i będzie wspominane latami Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

2 i 3 września będzie można przyjść do strefy expo, porozmawiać z przedstawicielami Sił Specjalnych, Policji czy Straży. Wziąć udział w warsztatach z niesienia pierwszej pomocy czy zachowania się w trudnych warunkach. Obejrzeć pokazy dynamiczne czy wyzwania rzucone przez znanych w kraju bohaterów. Finalnie – przyjść i kibicować na sobotniej gali walk FEN MMA – właśnie na PreZero Arena Gliwice. Następnego dnia zaś wziąć udział w biegu przeszkodowym sygnowanym JW Formoza – zarówno w formule dla dorosłych oraz dla najmłodszych komandosów. Zapisy uruchomione na: www.formozachallenge.com 

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,273FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły