spot_img

Szafa się nie domyka? Chcesz sprzedać ubrania? Babi Targ w Gliwicach!

spot_img

Twoja szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań, których już nie nosisz, a ty nadal nie wiesz, w co się ubrać? Czerwony kolor przestał Ci się podobać, a zwiewne spódnice pasować do okazji? To czas na wietrzenie szaf! 16 września będziesz mogła puścić w obieg swoje rzeczy – wystarczy, że zarezerwujesz bezpłatne miejsce na Babim Targu, lub w sekcji Mami Babi Targ! 

Aby się zapisać, odwiedź stronę www.babilad.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy, który będzie dostępny od 23 sierpnia do wyczerpania miejsc. Babi Targ to wielka akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i Łodzi. 

Babi Targ jest doskonałą okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu. 

Imprezie towarzyszyć będzie sekcja Mami Babi Targ, gdzie będzie okazja przewietrzyć dziecięce szafy. Tutaj akcesoria i ubranka, z których maluchy już wyrosły, będą mogły znaleźć nowy dom. Na Babi Targ zapraszamy całe rodziny – w EC Europa Centralna znajduje się między innymi bezpłatny plac zabaw dla dzieci Figle Migle, a także szeroka oferta rozrywkowa!

„Babi Targ to wyjątkowe wydarzenie – mówi organizatorka, Joanna Stankiewicz – uczestniczki wymieniają się tu nie tylko ubraniami, ale również poradami, wspomnieniami i doświadczeniami. Tym samym łączymy przyjemne z pożytecznym – dbamy o planetę i nasze portfele, a jednocześnie spędzamy miło czas we wspaniałym gronie!”

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły