spot_img

Bohaterów Getta W-go zamknięta na dłużej. Ile jeszcze potrwają prace?

spot_img

Zapewnienie dostępu i komunikacji między zapleczem technicznym budowy i składowiska materiałów a miejscem prowadzenia robót są powodem wydłużenia terminu zamknięcia odcinka ul. Bohaterów Getta Warszawskiego – od skrzyżowania z ul. Zwycięstwa do skrzyżowania z ul. Byliny.

Dzięki ograniczeniu ruchu pojazdów na ul. Bohaterów Getta Warszawskiego znacząco poprawiło się również bezpieczeństwo osób pracujących przy przebudowie dróg po południowej stronie dworca PKP, a także pieszych.

Ulica Bohaterów Getta Warszawskiego pozostanie nieprzejezdna do 10 września br.

Wyłączonym z ruchu odcinkiem – poruszają się jedynie autobusy ZTM oraz dojeżdżający do posesji – posiadający zezwolenia wykonawcy robót. Objazd dla kierowców – w związku z zamknięciem części Bohaterów Getta Warszawskiego – wyznaczony jest odcinkiem Drogowej Trasy Średnicowej.

Kierowcy poruszający się w kierunku centrum, jadą od ronda im. Stanisława Byliny do ul. Sienkiewicza, gdzie muszą wjechać na Drogową Trasę Średnicową, a następnie zjeżdżają do ul. Dworcowej. Objazd do ul. Toszeckiej poprowadzono: zjazdem z ul. Dworcowej na Drogową Trasę Średnicową, następnie przez rondo im. Stanisława Byliny i wyjazd do ul. Bohaterów Getta  Warszawskiego.

Wyjątkowo! w każdą środę – na czas cotygodniowego zamknięcia tunelu – objazd poprowadzony jest wyłączonym z ruchu odcinkiem ul. Bohaterów Getta Warszawskiego.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły