Europa Centralna – park handlowy powstający przy gliwickim skrzyżowaniu autostrad A1 i A4 będzie największym tego typu obiektem w Polsce i jednym z większych w Europie. Centrum łączące galerię z parkiem handlowym, zajmie powierzchnię niemal 70 000 m2 (prawie 9 boisk piłkarskich). Spółka Helical Poland planuje w kolejnych latach wybudować również część technologiczno-biurową o powierzchni ponad 40 tys. m kw.

{youtube}7jDQcct0EBs<http://www.youtube.com/watch?v=7jDQcct0EBs>{/youtube}

Doskonałe położenie (4.900.000 potencjalnych klientów w zasięgu 60 minut jazdy) sprawia, że już teraz wśród chętnych marek handlowych, które zarezerwowały sobie jeden ze 120 lokali znajdują się m.in.: Tesco Extra, Castorama, Jula, Media Expert, Ski Team, RTV Euro AGD, SMYK, Solar, Promod, Reserved, H&M, KappAhl, Cubus, CCC, Lindex, Rossman, Douglas, Super-Pharm. 

Bezpłatny parking na około 2 300 miejsc zapewni klientom wygodę parkowania w pobliżu wybranego sklepu i dostanie się do niego po przejściu zaledwie kilkunastu metrów.

Projekt został uhonorowany ekologicznym certyfikatem BREEAM. Jest to brytyjski system oceny budynków (BRE Environmental Assessment Method) oceniając wpływ budownictwa na środowisko i wyznaczający standardy dla zrównoważonego projektowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here