spot_img

Czołowe zderzenie, jedna osoba nie żyje. Policjanci prowadzą dochodzenie

spot_img

Dzisiaj około 4.00 zakończono działania na miejscu tragicznego wypadku drogowego w Pyskowicach na ulicy Gliwickiej. Na prostym odcinku drogi doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, w wyniku którego jedna osoba zginęła, a 3 zostały ranne. Policjanci prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tej tragedii.

Zgłoszenie o wypadku w Pyskowicach na ulicy Gliwickiej wpłynęło do policjantów około 22.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec Wielkopolski, kierujący samochodem marki Opel Astra, zjechał na przeciwny pas ruchu, wprost przed nadjeżdżającego z naprzeciwka forda galaxy, prowadzonego przez 53-letniego mieszkańca powiatu lublinieckiego.

W wyniku wypadku, kierujący oplem zginął, a kierowca forda oraz jego dwaj pasażerowie w wieku 19 i 44 lat ranni, zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe. Oględziny miejsca zdarzenia przeprowadzili policjanci, prokurator oraz biegły zajmujący się rekonstrukcją wypadków drogowych. Dochodzenie, prowadzone przez gliwickich śledczych, wyjaśni przyczyny i okoliczności tej tragedii.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły