spot_img

Debata Kolei Śląskich. Tematem przebudowa Katowickiego Węzła

spot_img

Koleje Śląskie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje pasażerów kolei oraz miłośników tego środka transportu – debatę, która odbędzie się 9 października 2023 roku o godzinie 17:00 w budynku Eko Energii, przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach. To spotkanie ma na celu omówienie kluczowego tematu – przebudowy Katowickiego Węzła Kolejowego.

Organizatorami debaty są Przemysław Brych, znany szerokiej publiczności jako Konduktor Przemek, oraz Damian Łuniewski, Naczelnik Działu Rozkładów Jazdy i Obiegów Kolei Śląskich. Obydwaj panowie są ekspertami w dziedzinie kolejnictwa i będą dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie.

Przebudowa Katowickiego Węzła Kolejowego to temat, który od dłuższego czasu budzi ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców Katowic i całego regionu śląskiego. Ta inwestycja ma potencjał zmienić sposób, w jaki podróżujemy koleją, wprowadzając nowoczesne rozwiązania i poprawiając jakość usług świadczonych przez Koleje Śląskie.

Debata będzie miała charakter otwarty, a uczestnicy będą mieli okazję zadawać pytania i wyrażać swoje opinie na temat przebudowy. Przemysław Brych i Damian Łuniewski chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i podzielą się swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości kolei na Śląsku.

Wydarzenie będzie dostępne dla wszystkich online na profilu Facebook Kolei Śląskich.

To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat inwestycji, która może znacząco wpłynąć na nasze podróże koleją w przyszłości. Bądźcie z nami 9 października o godzinie 17:00 i weźcie udział w tej ważnej dyskusji.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły