materiał wyborczyspot_img
spot_img
spot_img

HUTA ŁABĘDY tworzy Klasę Patronacką w “Samochodówce”

spot_img

HUTA ŁABĘDY S.A. – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z gliwickiej dzielnicy Łabędy, zdecydowała się na budowę swojej przyszłej kadry pracowniczej. Przystąpiła w tym celu do utworzenia Klasy Patronackiej HUTY ŁABĘDY S.A. w Zespole Szkół Samochodowych w Gliwicach, kształcącej w ramach Szkoły Branżowej w zawodzie: Mechanik – Monter Maszyn i Urządzeń. 

W obecnych czasach na rynku pracy, występuje duże zapotrzebowanie na pracowników wykwalifikowanych, posiadających nie tylko wyuczony zawód ale również doświadczenie. Wychodząc naprzeciw, swoim potrzebom HUTA podjęła decyzję o rozbudowie kadry pracowniczej. 

HUTA ŁABĘDY  jest spółką Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku, dzięki temu zapewnia stabilną pracę dla jej pracowników – mówi Marek Bar, prezes HUTY ŁABĘDY S.A.

– Jesteśmy gotowi wziąć udział w procesie kształcenia młodzieży, licząc oczywiście na to, że przynajmniej części z tych osób spodoba się praca w HUCIE i zwiąże się z nami na dłużej, tak jak ja – mówi Zbigniew Techmański, wieloletni pracownik, obecnie Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za handel i produkcję.

Nasza sytuacja finansowa jest dobra, co pozwala na zapewnienie naszym pracownikom nie tylko stabilizacji, ale również benefitów, zarówno płacowych jak i pozapłacowych – wylicza Tomasz Papaj, Wiceprezes Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych.

W Hucie mamy wielu pracowników z wielopokoleniową tradycją. Pracowali tu ich rodzice, dziadkowie, czy też  inni członkowie rodziny. To świadczy nie tylko o historii Huty, ale i o fakcie, że jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą – mówi Dariusz Gąsior, wieloletni pracownik zaczynający pracę w Hucie na Wydziale Produkcyjnym, a od niedawna Członek Zarządu, wybrany przez pracowników Spółki. 

HUTA ŁABĘDY S.A.  jest jednym z czołowych przedsiębiorstw w Gliwicach. W ciągu ponad 170 lat swojej działalności wypracowała pozycję jednego z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w szczególności produktów dla branży: górniczej, budownictwa, ciepłownictwa oraz branży przesyłu mediów palnych.       

Przygotowując się do utworzenia Klasy Patronackiej, HUTA ŁABĘDY przygotowała również pakiet benefitów płacowych oraz pozapłacowych dla uczniów. 

nasze portale

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,141ObserwującyObserwuj
spot_img

Ostanie artykuły