spot_img

IGROWA bitwa DJ’ów

spot_img

Juwenalia Gliwickie IGRY2012 już za pasem, moc atrakcji przed nami. Jedną z nich jest możliwość wystąpienia na scenie głównej w piątkowy wieczór. Co roku w trakcie trwania IGRÓW różnego rodzaju muzyka płynie z miejsc gdzie bawią się studenci.

W tym roku komitet organizacyjny pragnął pomóc młodym talentom DJ-skim i umożliwić im zagranie jako gwiazda kończąca cały tydzień IGROWY.
Co należy zrobić aby zagrać?
Po pierwsze do 19 kwietnia do godziny 21:00 przesłać swoje CV na adres daniel.krasnokucki@gmail.com. W CV powinny znaleźć się takie informację jak: imię i nazwisko, data urodzenia, wykształcenie, doświadczenie oczywiście jeżeli je posiadacie, oraz dane kontaktowe.

Bitwa DJ’ów odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy etap będzie rozmową kwalifikacyjną oraz sprawdzianem umiejętności posługiwania się sprzętem, wiedzy technicznej w klubie studenckim ZOOM. O przejściu do drugiego etapu decyzję podejmie jury. Drugi etap odbędzie się w klubie studenckim SPIRALA tam o zwycięstwie zadecyduje publiczność.
Bitwa finałowa odbędzie się w piątek 20.04.2012r. w klubie studenckim SPIRALA, CKS Mrowisko, ul. Pszczyńska 85, w Gliwicach. Startujemy już o 20:00 i bawimy się do 02:00. Bitwa rozpocznie się o 22:00. 

ZAPRASZAMY!

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły