spot_img

Nowe rozwiązana technologiczne. Konkurs Innosilesia 2011

spot_img

Technopark Gliwice wraz z samorządem województwa śląskiego ogłasza konkurs Innosilesia 2011.

Przedsięwzięcie jest adresowane do jednostek naukowych oraz przedsiębiorstw z województwa śląskiego, które w ramach współpracy wdrożyły innowacyjne rozwiązanie technologiczne bądź produkcyjne, polegające na zbudowaniu, przetestowaniu i zademonstrowaniu produktu w wersji użytkowej lub wprowadzeniu produktu do sprzedaży w 2011 r.

– Konkurs ma na celu promocję idei współpracy pomiędzy sferą przedsiębiorstw i nauki w województwie śląskim oraz zachęcenie przedsiębiorstw i jednostek naukowych do wspólnego poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych – mówi Katarzyna Kowol z gliwickiego Technoparku.

Laureaci, oprócz nagrody finansowej dla osoby bądź osób odpowiedzialnych za wdrożenie innowacyjnego rozwiązania, otrzymają również dyplom „INNOSILESIA 2011”. Zgłoszenia można składać w sekretariacie Parku Naukowo-Technologicznego TECHNOPARK GLIWICE (ul. Konarskiego 18C w Gliwicach) w terminie do 17 września. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem konkursu i dokumentami zgłoszeniowymi są dostępne na stronie www.technopark.gliwice.pl.

Konkurs „INNOSILESIA 2011” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

(źródło: UM Gliwice, foto. www.technopark.gliwice.pl)

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły