SixSilver Jubiler Gliwice

Przyjaciele i znajomi Kuby robią, co tylko mogą, żeby wesprzeć go w nierównej walce z “intruzem”, jakim jest guz kąta mostowo-móżdżkowego. W tej walce stawką jest życie młodego człowieka – Kuba ma dopiero 30 lat.

Musimy jak najszybciej zebrać 300 tysięcy złotych. Aż 300… jedyne światełko w tunelu dla Kuby to operacja w Niemczech, w Hanowerze. W związku z ogromnym ryzykiem operacji, obecnie tylko lekarz z International Neuroscience Institute zobowiązał się podjęcia wyzwania. — wyjaśnia Kasia, która założyła zrzutkę, gdzie zbierane są pieniądze na operację: Razem uzbieramy na operację Przyjaciela!

Mnóstwo ludzi chce pomóc Kubie, trwają licytacje, organizowane są różne akcje na rzecz Kuby (https://www.facebook.com/Razem-uzbieramy-na-operacj%C4%99-Przyjaciela-379346512698333/?ref=page_internal). Pomóc chce także Akademicki Zespół Muzyczny Politechniki Śląskiej‎. Już 12 lipca w gliwickim Mrowisku odbędzie się koncert, podczas którego będzie można wspomóc Kubę. Każda złotówka jest na wagę życia!

kliknij w obrazek, żeby powiększyć

Kuba jest też podopiecznym Fundacji “Cała Naprzód”.

6 KOMENTARZE

  1. Ito jest polska sprawiedliwosc rozdawać kasę na prawo i lewo a dla tyck którzy rzeczywiście potrzebują to trzeba robić publiczne zrzutki. Prawdziwie Polska paranoja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here