Blondyn, Bella, Golf, Ogonek, Snikers i Melon – to 6 wspaniałych psów jakie czekają na swoją nową ludzką rodzinę. Teraz mieszkają w gliwickim schronisku dla bezdomnych zwierząt, ale CH FORUM z okazji Dnia Psa przypadającego 1 lipca podjęło się kolejnej akcji wspierającej adopcję zwierząt.

Data 1 lipca ustalona na obchody Dnia Psa nie jest przypadkowa. Niestety to właśnie latem według statystyk najwięcej zwierząt trafia do schronisk. – Uznaliśmy więc, że po raz kolejny zajmiemy się pomocą w znalezieniu nowych domów dla kilku psów z gliwickiego schroniska. Dlatego publikujemy wizerunki Blondyna, Belli, Golfa, Ogonka,  Snikersa i Melona na naszej stronie i tablicach wewnątrz naszego centrum i przygotowujemy kolejne kroki, by znalazły one kochających ludzi. Wszystkie dotychczasowe imprezy z czworonogami w tle cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. To były naprawdę gorące dni. Serca płonęły do pomocy i o to nam właśnie chodzi – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Tylko w tym roku dzięki akcjom prowadzonym na terenie CH FORUM do nowych domów wprost z gliwickiego schroniska trafiło prawie 30 psów i kotów.

– To właśnie w ramach tych trzech wydarzeń adoptowano dokładnie 28 zwierząt. Psy i koty trafiły do nowych domów. Szczęśliwy finał został osiągnięty dzięki naszej współpracy z CH FORUM. Bardzo cenimy sobie te wspólne działania, bo właśnie synergia takich instytucji jak schronisko i CH FORUM pokazuje, że razem można zmieniać świat na lepszy. Liczymy, że kolejne zwierzęta znajdą kochających ludzi – mówi Barbara Malinowska, kierownika schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gliwicach. 

Podczas spotkań w trakcie trwania wystawy zdjęć na terenie CH FORUM prowadzono zbiórkę karmy i innych przedmiotów potrzebnych schronisku dla zwierząt. Udało się zebrać kilkadziesiąt kilogramów karmy i smaczków oraz sporo kocy, poduszek i legowisk. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here