spot_img

Nie wariuj! Ladies Night już w czwartek w Cinema City

spot_img

Jak być piękną, spełnioną i szczęśliwą kobietą… podczas EURO?
Idealna żona, najukochańsza mama i pełna energii kobieta sukcesu? Pewnie, że tak!

Czerwcowe Ladies Night w Cinema City uchyli rąbka tajemnicy, jak łączyć rozmaite życiowe role. Drogie Panie, zarezerwujcie ten wieczór w kalendarzu – zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Ladies Night! Święto kobiet rozpocznie się już 14 czerwca, o godzinie 19:30 w kinie Cinema City w Gliwicach (Forum).

Porady stylistów jak kreować swój wizerunek kobiety sukcesu, robić doskonałe pierwsze wrażenie na spotkaniach i rozmowach kwalifikacyjnych oraz z wdziękiem wcielać w życie zasady dress code’u – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestniczki czerwcowego Ladies Night w Cinema City. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo nagród i niespodzianek.

Tradycyjnie mamy też dla wszystkich kobiet i dziewcząt KONKURS, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki na Ladies Night. Wystarczy do środy do godz. 18:00 odpowiedzieć na pytanie:

Jakie role życiowe zgotował Ci los (mama, przyjaciółka, studentka, kibicka, specjalistka…?) i jak wychodzi Ci ich łączenie na co dzień?

Na Wasze maile czekamy pod adresem: kultura@dzisiajwgliwicach.pl . Nie zapomnijcie podać w nich imienia i nazwiska.

To nie wszystko! Czeka na nas także przedpremierowy pokaz filmu – tym razem przezabawnej komedii „Jak urodzić i nie zwariować”.

{youtube}_n7BWXJ2HGE<http://www.youtube.com/watch?v=_n7BWXJ2HGE>{/youtube}

RM
14.06.1012, godz. 19:30
„Ladies Night”, Cinema City Gliwice (Forum)

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,244FaniLubię
14,913ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły