Egzotyczne rośliny i muzyka grana na żywo to połączenie, które robi naprawdę duże wrażenie. 29 grudnia gliwicka Palmiarnia zaprasza na koncert grupy Winnica pod Gliwicami.

Winnica pod Gliwicami to grupa twórców, którzy od ponad roku spotykają się, żeby wspólnie tworzyć, grać oraz organizować muzyczne spotkania. – Winnica pod Gliwicami założona została z zamysłem poszukiwania nowych, często nieznanych twórców i prezentowania ich szerszej publiczności – mówi Janusz „Swosza” Swoszowski, jeden z twórców grupy.

winnica gliwice

Tym razem miejsce spotkania Winnicy pod Gliwicami będzie wyjątkowe, bo pod palmami. 29 grudnia o godz. 16:00 rozpocznie się koncert w Palmiarni, w pawilonie historycznym. – Palmiarnia świetnie sprawdza się w roli sali koncertowej. Już od wielu lat organizujemy koncerty fortepianowe „Spotkania z Fryderykiem”. Połączenie muzyki granej na żywo i naszych pięknych eksponatów, naprawdę robią wrażenie – mówi Marek Bytnar, kierownik Palmiarni. Podczas trzygodzinnego koncertu zaprezentują się: Janusz „Swosza” Swoszowski, Egon Alter, Pieprzyk Band oraz Chwila Nieuwagi. Zapraszamy! Biletem wstępu na koncert będzie wejściówka do Palmiarni.

źródło: MZUK Gliwice

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here