SixSilver Jubiler Gliwice

– W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi informujemy, iż Pani doktor która przyjmowała pacjentów w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej posiada pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. – czytamy w oświadczeniu wydanym przez Szpital w Knurowie.

Lekarka została prawdopodobnie zakażona przez jednego z pacjentów w trakcie pełnienia dyżuru. Przypuszczalnie mógł to być pierwszy pacjent z koronawirusem na terenie szpitala. Jego dane zostały przekazane Policji oraz Sanepidowi. Pani doktor przebywa obecnie w kwarantannie. Czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów infekcji koronawirusem. Pacjenci i personel, którzy mieli bezpośredni kontakt z panią doktor zostali zgłoszeni do Sanepidu i poddani są kwarantannie do 29 marca 2020r.

8 KOMENTARZE

  1. Jeżeli ta pani była w Hiszpanii i świadome narażała pacjentów i współpracowników , to uważam , że powinna być pozbawiona prawa wykonywania zawodu. Kto za ?

  2. To nie sa zarty jesli lekarka tak nieodpowiedzialnie sie zachowala. Wrocila z Hiszpanii i to nie ulega watpliwosci, zamiast siedziec w domu przez 2 tygodnie, to leciala na dyzur i zarazala, latala po sklepie i robila zakupy w swojej wsi, a szpital ja kryje. Slowa uxyte w oswiadczeniu szpitala takie jak ” prawdopodobnie”, ” przypuszczalnie,” mowia same za siebie ze sxpital klamie. Ja juz bym do tak nieodpowiedzialnej lekarki nie poszla

  3. No niestety lekarze poza chorobami narażeni są przede wszystkim na głupotę , a tego niestety nie da się wyleczyć.
    Zdrówka dla Pani Doktor i oleju ( ponoć staniał ) dla pacjentów

  4. To wielka ściema. W rzeczywistości pani lekarz była na urlopie w Hiszpanii. Po powrocie poszła prosto do pracy. Gratuluję TAKIEJ Pani lekarz oraz zacierania śladów. Do niedawna miała udostepnione foty pod palma na fb. Brawo!

  5. To wielka ściema. W rzeczywistości pani lekarz była na urlopie w Hiszpanii. Po powrocie poszła prosto do pracy. Gratuluję TAKIEJ Pani lekarz oraz zacierania śladów. Do niedawna miała udostepnione foty pod palma na fb

  6. Ludzie opamiętajcie się, katarek i gardełko można leczyć w domu! Nie biegajcie z każdą pierdołą do lekarza, zwłaszcza teraz! Nocna i świąteczna pomoc powinna zostać zlikwidowana, przecież nikt by z tego powodu nie umarł, a może udałoby się uniknąć wielu zarażeń (o zdecydowanej większości z nich nie wiemy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here