SixSilver Jubiler Gliwice

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj rano o 11 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Aż 5 osób pochodzi z woj. śląskiego.

ℹ️ Mamy 11 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych….

Opublikowany przez Ministerstwo Zdrowia Niedziela, 22 marca 2020

Jak podał Dziennik Zachodni, jedną z zarażonych jest kobieta, która wróciła z Austrii i przebywała od tygodnia w kwarantannie. Jest pod nadzorem powiatowej stacji sanitarnej w Gliwicach.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, na jednej z facebookowych grup pojawił się wpis Andrzeja Korpaka, dyrektora generalnego Opel Manufacturing Poland, w którym informuje, że u jednego z pracowników fabryki w Gliwicach stwierdzono obecność koronawirusa.

Pracownik wrócił z zagranicy i czuł się dobrze, postanowił przebadać się profilaktycznie. Po powrocie z wyjazdu nie był w zakładzie, zgodnie z procedurami trafił prosto na domową kwarantannę.

Niestety, nie jesteśmy na razie w stanie stwierdzić czy to ta sama osoba czy mamy do czynienia już z dwoma zarażeniami.

9 KOMENTARZE

  1. Dlaczego tyle złości i jadu w Was…. to pokazuje jakim jesteśmy narodem… rzekomo wierzącym i przestrzegający przykazań Bożych… prawo miłości…. a życzycie mu jak najgorzej… wiara na pokaz…

  2. Troszkę ogłady w komentarzach – według OFICJALNYCH źródeł jest to pierwszy zarażony, być może, a właściwie na pewno jest ich więcej natomiast aby to potwierdzić trzeba ich przebadać i zrobić testy.
    Czy komentarz, ze ta osoba była na nartach ma jakieś źródło? Może był to wyjazd służbowy bądź odwiedziny rodziny. Nie bądźcie złośliwi jeśli nie macie potwierdzonych danych.

  3. Troszkę ogłady w komentarzach – według OFICJALNYCH źródeł jest to pierwszy zarażony, być może, a właściwie na pewno jest ich więcej natomiast aby to potwierdzić trzeba ich przebadać i zrobić testy.
    Czy komentarz, ze ta osoba była na nartach ma jakieś źródło? Może był to wyjazd służbowy bądź odwiedziny rodziny. Nie bądźcie złośliwi jeśli nie macie potwierdzonych danych.

  4. Nie ‘pierwszy zarażony’ lecz ‘pierwszy potwierdzony’ – zarażonych jest na pewno wielu.

  5. Jak przystało na serwis informacyjny moglibyście się postarać o poprawne formułowanie zdań w swoich artykułach. No pierwsze tutaj to zlepek niczego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here